Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
StartPowiadomieniaJoomla! na pierwszym miejscu w rankingu CMS Critic!

Joomla! na pierwszym miejscu w rankingu CMS Critic!

Ogłoszono wyniki rankingu CMS Critic!. Joomla! znalazł się na pierwszym miejscu w kategorii Najlepszy Darmowy CMS.

Pierwszy raz nagrody w tym rankingu przydzielono trzy lata temu, a Joomla! jest w nim najlepszym darmowym CMS-em od 2015 roku. Choć podobne porównania przeprowadzano w przeszłości, żaden z nich tak naprawdę nie koncentrował się na umożliwieniu prezentacji wszystkich graczy występujących na rynku systemów zarządzania treścią. To główny powód, dla którego stworzono nagrody krytyków CMS.

JFans

Projekt Joomla! może się pochwalić rzeszą wiernych fanów - przedsiębiorców budujących swój biznes w oparciu o to świetne darmowe rozwiązanie, a także ogromną grupę wolontariuszy pracujących na jego sukces w wielu dziedzinach, nie tylko pisząc kod oprogramowania, których wkład niezaprzeczalnie jest kluczowy. To także cała rzesza ludzi udzielających bezpłatnej pomocy na forach i grupach, tłumaczy, organizatorów lokalnych spotkań, twórców darmowych szablonów i rozszerzeń do Joomla!, a także zupełnie niezaangażowanych biznesowo entuzjastów wyjątkowej Społeczności Joomla!. Dzięki Wam CMS Joomla! utrzymał w rankingu swą pozycję najlepszego darmowego systemu zarządzania treścią. Dziękujemy!

O CMS Critic

Zespół specjalizuje się w wydawaniu bezstronnych, łatwych do zrozumienia opinii o systemach CMS, CRM, dostawcach usług hostingowych, szablonów, motywów, wtyczek, platform marketingowych i wielu innych.

Ostatnio zmieniany Śr. 9 Lis 2016
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniaJoomla! na pierwszym miejscu w rankingu CMS Critic!

WCAG 2.0 dla Joomla!

Twoje konto