StartPowiadomienialipiec 2012
lipiec 2012 - Polskie Centrum Joomla!

Rozpoczęły się zapisy uczestników pierwszego w Polsce Joomla!Day.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Zgłoś swój udział w Joomla!Day. Czekamy na Ciebie 22 i 23 września 2012 r. w Poznaniu w Maltańskim Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym z niezwykle atrakcyjnym programem. Na konferencji będziemy gościć m.in. Briana Teemana - współzałożyciela Projektu Joomla! i wieloletniego członka kierownictwa Projektu, Nicholasa Dionysopoulosa znanego wszystkim użytkownikom Joomla z komponentu Akeeba Backup, Ronniego Christiansena, autora komponentu jUpdate i szeregu rozwiązań biznesowych dla Joomla!, Radka Suskiego, projektanta Sobi i SobiPro, który wystąpi w potrójnej roli - gościa honorowego, prelegenta i współorganizatora J!D.

Pierwszy polski Joomla!Day odbędzie się dzięki wydatnemu wsparciu naszych Sponsorów, wśród nich firmy GavickPro - Platynowego Sponsora oraz Złotych Sponsorów, którymi są Microsoft, redComponent.com oraz SigsiuNet.GmBH.

Dział: Wydarzenia

Aż 14 sponsorów ze wszystkich stron świata wspomaga nas w organizacji pierwszego w Polsce Joomla!Day, które odbędzie się 22-23 września w Poznaniu, w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że Joomla! to świat pełen przyjaciół. Wszystkim dziękujemy serdecznie, a szczególnie serdecznie Platynowemu Sponsorowi, firmie GavickPro oraz Złotym Sponsorom - firmom: Microsoft, redComponent.com oraz SigsiuNet.GmBH.

Dział: Wydarzenia
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Rola: moderator - Zespół pomocy i konsultacji
    Wiceprzewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • WWW: www.dajnowiec.pl
  • Kontakt:

Informatyk, doradca ds. marketingu i reklamy, freelancer. Od kilku lat związany z marketingiem internetowym i reklamą. Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Prowadzi również swój portal WspieramBiznes.pl, na którym aktywnie wspiera przedsiębiorców i promuje ciekawe inicjatywy (nie tylko biznesowe). Swoją przygodę z Joomla! rozpoczął w 2008 roku. Śledząc dostępne materiały, szybko przekonał się do możliwości jakie daje ten system CMS, i od tamtej chwili regularnie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania i tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS Joomla!. Dziś śmiało może stwierdzić, że CMS Joomla! stał się jego pasją, która w pełni pozwala mu realizować kolejne projekty.

Dział: Zespół PCJ

JAMP to program, dzięki któremu możemy uruchomić Joomla! na naszym komputerze lokalnym, laptopie, dysku USB i pamięci USB. JAMP to doskonałe narzędzie dla osób zaczynających przygodę z Joomla! jak i zaawansowanych użytkowników. Po pobraniu i rozpakowaniu programu, od razu możemy rozpocząć pracę z Joomla!.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomienialipiec 2012

Twoje konto