StartPowiadomieniasierpień 2016
sierpień 2016 - Polskie Centrum Joomla!

SEBLOD to twórca rozbudowanych aplikacji internetowych dla Joomla!, pozwalających na objęcie całkowitej kontroli nad rodzajem treści jakiej potrzebujesz na swojej stronie i pełnej kontroli nad tym jak te treści są przechowywane oraz wyświetlane. Twórz niestandardowe pola, nowe rodzaje treści, niestandardowe strony wyszukiwania i dynamiczne listy.

Rozszerz funkcjonalność swojej witryny jeszcze bardziej przy użyciu naszych plugin-ów, szablonów i gotowych aplikacji SEBLOD. Co najlepsze, możesz spakować swoje projekty i ponownie je publikować na wielu witrynach za pomocą jednego kliknięcia.

Rozpoczęcie przygody z SEBLOD nigdy nie było prostsze. Do Twojej dyspozycji udostępniamy ponad 60 materiałów szkoleniowych i szereg aplikacji gotowych do użycia. Rozpocznij budowanie potężnych aplikacji internetowych już dziś!

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.seblod.com.

Dział: Promocja

Potwornie dobre strony WWW z Design-Joomla

Projektowanie stron, gotowe szablony, wyspecjalizowane dodatki – w ofercie Design-Joomla znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć skuteczną stronę internetową spełniającą najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne.

Dział: Promocja

Egzamin Certyfikacyjny Administrator Joomla! to pierwszy z egzaminów dostępnych w obrębie Programu Certyfikacyjnego Joomla! (Joomla! Certification Programme). Obejmuje on zagadnienia, które dotyczą użytkownika CMS Joomla! pełniącego rolę administratora, posiadającego dostęp do zaplecza z uprawnieniami Super Administratora.

Dział: Certyfikacja

Program certyfikacyjny Joomla! ma zapewnić właściwy poziom kompetencji specjalistów Joomla poprzez określenie ich wiedzy i umiejętności w sposób mierzalny.

Profesjonalna certyfikacja może odgrywać ważną rolę w procesie decyzyjnym zarządów lub właścicieli firm, przy zatrudnianiu wykwalifikowanych osób do konkretnych ról.

Po co nam certyfikacja?

Ustanowienie standardu

Certyfikacja może przejść długą drogę w kierunku stworzenia standardu wiedzy, którą profesjonalista Joomla powinien opanować. Proces certyfikacji nie jest zamiennikiem dla doświadczenia, wiedzy i solidnego portfolio, ale może pokazać pracodawcom i społeczności Joomla, że ktoś, kto posiada certyfikat, ma wysoki poziom wiedzy o Joomla. Może również pokazać, że poprzez uzyskanie certyfikatu jego posiadacz traktuje swój udział w społeczności Joomla poważnie.

Wzrost kompetencji i rozwój wykwalifikowanej siły roboczej

W społeczności Joomla! program certyfikacji cały czas rośnie i rozwija się, a szkoleń i dokumentacji będzie przybywało. Większa dostępność coraz lepszych zasobów przyczyni się do zapewnienia, że profesjonaliści Joomla nadal będą poprawiać swoją wiedzę i umiejętności. Chociaż Joomla! nawet obecnie ma silny zespół trenerów, którzy aktywnie uczą i pomagają ludziom budować i utrzymywać strony internetowych w oparciu o Joomla!, program certyfikacji może ujednolicić część tej wiedzy i zapewnić wymierny poziom kompetencji z możliwością ich porównania.

Dostarczenie udokumentowanego miernika wiedzy

Wraz z rozwojem szkoleń i dokumentacji, opracowanie jasnego planu działań na rzecz nauki i budowania kompetencji przyczyni się do pokazania społeczności IT, co powinien wiedzieć Certyfikowany Specjalista Joomla!. Umiejętności w kategorii Joomla! Administrator lub Programista staną się bardziej zrozumiałe i bardziej przejrzyste dla potencjalnych pracodawców i partnerów biznesowych. Da to również profesjonalistom Joomla wyraźny punkt odniesienia dla ich własnego rozwoju zawodowego.

Ważna rola w wyborze usługodawców Joomla!

Budowanie obszernej bazy wykwalifikowanych specjalistów będzie kluczowym zagadnieniem dla Programu Certyfikacji Joomla. Może to być doskonałym punktem wyjścia dla tych, którzy szukają administratorów i programistów Joomla!. Naszym pragnieniem jest pomoc w budowaniu w społeczności informatyków zaufania do zasobów i umiejętności związanych z Joomla!, a drugim naszym celem jest wsparcie naszej wspaniałej społeczności najlepiej, jak potrafimy.

Dostępne ścieżki certyfikacji

  • Administrator Joomla!
  • Szablony Joomla! (planowana)
  • Programista Joomla! (planowana)

Języki

Platforma egzaminacyjna i egzaminy są dostępne w języku angielskim, ale w najbliższej przyszłości będą dodawane inne języki (prace nad polską wersją językową są w fazie planowania – przyp. tłumacza).

Dział: Certyfikacja

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniasierpień 2016

Twoje konto