StartPowiadomieniawrzesień 2010
wrzesień 2010 - Polskie Centrum Joomla!

Joomla 1.6 coraz bliżejZgodnie z planem mamy już dziesiątą wersję beta nowej Joomla! 1.6.
Zapraszamy do testowania Joomla 1.6 beta 10 (pobierz).
WAŻNA UWAGA
: To jest wersja beta, przeznaczona tylko do testów i oceny, nie należy jej stosować do celów produkcyjnych. Kolejne wydanie planowane jest na 4 października 2010 roku.

Dział: Powiadomienia

Pisz bloga!Pisanie blogów jest na tyle popularne, że ludzie zaczęli używać osobnych, instalowanych na własnym PC-cie programów do pisania swoich tekstów. Jest to dosyć wygodne. Nie trzeba już tracić czasu i nerwów na łączenie się ze swoim dostawcą bloga. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tak jest zwyczajnie łatwiej.


Teraz nasi użytkownicy, którzy mają kłopoty z obsługą skomplikowanych czynności mogą pisać tak, jakby korzystali ze starego dobrego Worda. Mogą to robić nawet nie mając stałego połączenia z internetem! Który administrator portalu społecznościowego nie chciałby udostępnić swoim użytkownikom łatwego sposobu na zostanie redaktorem?

Logo plebiscytu Open Source AwardsZ małym opóźnieniem, ale w myśl zasady: "lepiej późno niż wcale", informujemy o kolejnym plebiscycie Open Source Awards. Nagrody Open Source mają tyle samo lat, co Joomla!. Impreza odbywa się pod patronatem PACT Publishing. Dawniej konkurs nosił nazwę Open Source CMS Award, ale teraz ma szerszy zakres i odnosi się do wszystkich projektów oprogramowania z jawnym kodem. W ubiegłym roku nagrodę główną otrzymał Wordpress, mamy nadzieję, że w tym roku będzie nieco inaczej i Joomla! stanie na najwyższym podium.

Dział: Wydarzenia

Certyfikaty SSLW Internecie rozpoczął działalność nowy serwis poświęcony certyfikatom SSL - CertyfikatySSL.pl. To największy w polskiej sieci zbiór produktów SSL, służących zabezpieczania transakcji i komunikacji on-line.

Dział: Promocja

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniawrzesień 2010

Twoje konto