maj 2017 - Polskie Centrum Joomla!

Trwają przygotowania do 6 konferencji JoomlaDay Polska 2017, która odbędzie się pod hasłem „Zostań Orłem Joomla”. Zapraszamy do Szczecina - 23 i 24 września 2017 roku, na terenie Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, w budynku SERVICE INTER-LAB odbędzie się doroczne święto polskiej społeczności Joomla.

JoomlaDay Polska to spotkania organizowane siłami pasjonatów, sympatyków i wolontariuszy skupionych wokół Polskiego Centrum Joomla oraz Fundacji PCJ Otwarte Źródła, przy ogromnym wsparciu firm z Polski i z zagranicy.

Dwa dni JoomlaDay to prezentacje oraz wykłady przygotowane i prowadzone przez ekspertów ze świata Joomla, ale także osób które chętnie dzielą się wiedzą ze swojej branży.

Atrakcji nie zabraknie, a emocje będą jeszcze większe!

Bądź na JoomlaDay?

Oto kilka niezaprzeczalnych powodów dlaczego warto uczestniczyć w JoomlaDay Polska 2017

  • Odkryjesz Joomla dla swojej pracy zawodowej i nawiążesz nowe kontakty ze specjalistami
  • Poczujesz siłę polskiej społeczności i rozpalisz swój entuzjazm dla Joomla
  • Spędzisz czas w doborowym gronie ekspertów, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem
  • Spotkasz znajomych, poznasz nowych i wypromujesz swoje usługi lub produkty
  • Pogłębisz swoją znajomość Joomla! a przy okazji wzbogacisz swój arsenał dobrych praktyk
  • Przeżyjesz niezapomnianą przygodę i naładujesz swoje akumulatory dobrą energią

Sponsorzy

Spotkania JoomlaDay w Polsce odbywają się dzięki licznej obecności użytkowników systemu Joomla, którzy na co dzień wykorzystują go w swojej pracy, ale także dzięki ogromnej szczodrości sponsorów.

Jeżeli Twoja firma chciała by wesprzeć nasze działania oraz tegoroczne spotkanie JoomlaDay Polska zapraszamy na naszą stronę internetową do działu „Dla Sponsorów”.

Już dziś kup swój bilet - przedsprzedaż!

Miło nam również poinformować że wystartowała przedsprzedaż biletów. Już teraz dajemy możliwość zakupu biletu w promocyjnej cenie - dla tych z Was, którzy nie czekają z podjęciem decyzji do ostatniej chwili, przygotowaliśmy specjalną cenę – dwudniowy bilet na tegoroczne JoomlaDay Polska 2017 w Szczecinie możesz kupić już za 150 zł.

Ale UWAGA. Śpieszcie się - bilety dwudniowe w promocyjnej cenie dostępne będą tylko do 30 czerwca 2017 roku i jest ich tylko 50 sztuk!!!

» Kup bilet w przedsprzedaży «

Wspieraj nas!

Wszystko co robimy, robimy dla społeczności Joomla w Polsce. Chcemy aby ta społeczność stale rosła a organizowane spotkania były jeszcze lepsze. Podoba Ci się co robimy. Wspieraj nasze działa w mediach społecznościowych.

Polub nasz fanpage i dziel się informacjami które udostępniamy wśród przyjaciół i znajomych.

www.facebook.com/JDayPoland

Bądź z nami podczas najważniejszej imprezy poświęconej społeczności Joomla w Polsce. Do zobaczenia na JoomlaDay Polska 2017 w Szczecinie.

Szczegółowe informacje znajdziesz również na stronie: www.joomla-day.pl

 

Dział: Wydarzenia

Aimy Sitemap

N. 7 Maj 2017

Z Aimy Sitemap można łatwo wygenerować mapy witryny XML – dla wyszukiwarek oraz HTML do opublikowania na stronie. Popraw SEO i użyteczność swojej witryny dzięki temu wysoce konfigurowalnemu i łatwemu w użyciu generatorowi mapy witryny.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniamaj 2017

Twoje konto