Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/stories/josresource/img_pictures/joomfish.png'
  • Lack of access rights - File '/images/stories/josresource/img_pictures/joomfish.png'
maj 2007 - Polskie Centrum Joomla!

Logo Joom!FishInternauci mówią wszystkimi językami świata. Jeśli prowadzisz wartościowy serwis (a kto nie prowadzi!), podniesiesz znacznie jego walory, zapewniając możliwość przeglądania i rozumienia treści stron nie tylko Polakom. Tworzenie serwisów wielojęzycznych umożliwia komponent Joom!Fish. Pełną polską adaptację komponentu można od dziś pobierać z naszej plikowni.

JAccelerator

Cz. 24 Maj 2007

JAcceleratorRzadko mamy okazje prezentować rodzime dokonania. Dziś powód do radości naszej i użytkowników Joomla daje Radek Kubera swoim nowym komponentem. JAccelerator posiada unikalną możliwość cache'owania dowolnych modułów i komponentów z indywidualnym określeniem ich czasu życia w pamięci podręcznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu strona składana jest jak z klocków, dla których określamy indywidualnie, czy mają być ponownie generowane, czy pobierane z cache. Komponent pobierzesz z naszej plikowni.

Formularz w 5 minut!

Pn. 21 Maj 2007

Logo FormeO tym, że jednym z podstawowych, a zarazem najbardziej przystępnych i wygodnych w użyciu środków do komunikacji między instytucją - klientem, urzędem - petentem, administratorem - użytkownikiem, jest formularz, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Na rynku dodatków do Joomla! istnieje wiele narzędzi pozwalających realizować tę potrzebę. Jednakże, skomplikowana obsługa, większości z nich, częstokroć stanowi barierę nie do pokonania dla początkującego administratora strony internetowej. Jak zatem sprawić, aby wilk był syty i owca cała?  Skorzystać z nowo powstałej alternatywy - komponentu  Formularze v1.0.2.(ang. Forme v1.0.2)Pobierz w naszej plikowni komponent, moduły: Forme - moduł i Forme - Lista oraz dodatek.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniamaj 2007

Twoje konto