StartPowiadomieniamarzec 2010
marzec 2010 - Polskie Centrum Joomla!
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Rola: Zespół tłumaczy
  • WWW: www.mslonik.pl
  • Kontakt:

Rocznik '76, z wykształcenia automatyk i robotyk. Niepoprawny optymista wierzący w idee wolnego oprogramowania i rower jako narzędzie do zmiany świata na lepszy. Przez nieodpartą potrzebę dzielenia się z całym światem swymi odkryciami trafił na Joomla! i bardzo mu się spodobało. Potrzeba chwili wymusiła tłumaczenie dodatków i artykułów na język polski, stąd przede wszystkim jest tłumaczem.

Dział: Zespół PCJ

Preambuła

Zgodnie z podstawowym założeniem projekt Joomla! obejmuje: „ludzi na całym świecie, niezależnie od języka, jakim się posługują”. Realizacji tego postulatu służą różne działania, takie jak tłumaczenie szkieletu środowiska oraz pomocy i dokumentacji, jak i współpraca tłumaczy z zespołem programistów mająca na celu przygotowanie nowego oprogramowania w taki sposób, by łatwo dawało się przełożyć na różne języki. Polityka tłumaczeń i lokalizacji została stworzona z myślą o realizacji tej wizji poprzez tworzenie międzynarodowej społeczności, w której udział jest przyjemny, daje jej członkom satysfakcję oraz buduje zaufanie. Opiera się na podstawowych wartościach projektu Joomla! takich jak: wolność, równość, zaufanie, wspólnota, współpraca i użyteczność.

Dział: Licencje

Kurs administratorów Joomla Wśród rozlicznych kursów językowych i komputerowych Peritus Speed-School od pewnego już czasu organizuje w Warszawie szkolenia z zakresu Joomla! W styczniu zaplanowano wstępnie dwa kursy, jedno weekendowe w dniach 23-24 stycznia i drugie, w poniedziałek i wtorek, 25-26 stycznia. Więcej informacji - odwiedź Joomla w weekend oraz Joomla w tygodniu. Na stronie szkoły pojawił się również sygnał o planowanym kursie projektowania szablonów (od podstaw).

Dział: Wydarzenia

Logo aiContactSafeRozszerzenie aiContactSafe opracowane i udostępniane przez Algis Info spełni nawet bardzo wyrafinowane wymagania. Promowane przez twórcę jako łatwy projektant rozbudowanych formularzy dla Joomla! jest w gruncie rzeczy niewielkim, acz wielce użytecznym programem pocztowym dla Joomla 1.5!.

W naszym nowym katalogu rozszerzeń udostępniamy dziś nowe, a przede wszystkim kompletne tłumaczenie komponentu, w tym także pomocy podręcznej.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniamarzec 2010

Twoje konto