StartPowiadomieniagrudzień 2012
grudzień 2012 - Polskie Centrum Joomla!

W prezentacji pokazano jeden ze sposobów zarządzania wydarzeniami i szkoleniami w Joomla! Omówiono instalację, konfigurację oraz możliwości komponentu Ohanah, który zapewnia kompleksową obsługę szkoleń i wydarzeń. Przedstawiono również integrację komponentu z polskimi płatnościami online (PayU).

Dział: Publikacje

W prezentacji Dominika znajdziemy omówienie praktyk związanych z FEO (Frontend Optimization), czyli technik, które pozwalają zwiększyć prędkość wczytywania stron WWW. Omówione zostały także narzędzia, dzięki którym możemy przeprowadzić analizę naszej strony pod względem prędkości jej działania oraz rozszerzenia dla Joomla!, które pomogą nam w optymalizacji naszej witryny.

Dział: Publikacje

Prezentację pod znamiennym tytułem „Joomla! znaczy razem” Stefan Wajda (Zwiastun), poświęcił szansom i zagrożeniom rozwoju Joomla! w Polsce. Rozpoczął od krótkiego przypomnienia historii Polskiego Centrum Joomla i odpowiedzi na pytanie, co nam dało PCJ. Następnie podjął próbę opisu stanu polskiej społeczności Joomla!, zarysował „strukturę społeczności”,  po czym skupił się na charakterystyce słabych i mocnych stron społeczności oraz szansach i możliwościach rozwoju.Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Dział: Publikacje

"Papierologia stosowana - czyli Joomla! na papierze" - to tytuł wykładu Pawła Frankowskiego, który można było zobaczyć podczas pierwszego dnia Joomla!Day Polska. Z materiału możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy, o których często zapominamy lub nie przywiązujemy do nich odpowiedniej wagi. Dowiemy się także jak wycenić naszą pracę przy tworzeniu strony opartej o Joomla! oraz jak przygotować dokumentację dla klienta.

Dział: Publikacje

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniagrudzień 2012

Twoje konto