StartPublikacjePaweł Frankowski - Joomla! na papierze

Paweł Frankowski - Joomla! na papierze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Papierologia stosowana - czyli Joomla! na papierze" - to tytuł wykładu Pawła Frankowskiego, który można było zobaczyć podczas pierwszego dnia Joomla!Day Polska. Z materiału możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy, o których często zapominamy lub nie przywiązujemy do nich odpowiedniej wagi. Dowiemy się także jak wycenić naszą pracę przy tworzeniu strony opartej o Joomla! oraz jak przygotować dokumentację dla klienta.

Paweł Frankowski

Popularyzator Joomla!, na swoim koncie ma aż dziewięć książek dotyczących tworzenia stron www, w tym pięć dotyczących Joomla!

Od 2009 roku współprowadzi jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych w Polsce blogów o tym systemie zarządzania treścią (blog.elimu.pl).

Z Joomla! związany od 2007 roku, mimo iż jest prawnikiem z wykształcenia. Zawodowo jest specjalistą od projektów internetowych oraz autorem publikacji na temat użyteczności stron urzędowych oraz praktycznego wykorzystania Joomla! dla magazynu "IT w Administracji". Prowadzi również szkolenia z zakresu podstaw obsługi systemów zarządzania treścią (CMS) oraz sporządzania specyfikacji stron internetowych.

W wolnych chwilach także tłumaczy z j.angielskiego komponenty i moduły, najsławniejszy projekt to JomSocial. Zakochany we wszystkich rozwiązaniach typu CMS, ale do Joomla! ma oczywistą słabość.


Zapraszamy do obejrzenia wideo


Subskrybuj nasz kanał na YouTube

Ostatnio zmieniany Pt. 23 Sie 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPublikacjePaweł Frankowski - Joomla! na papierze

Twoje konto