luty 2016 - Polskie Centrum Joomla!

Uwaga! Pojawiła się druga i ostatnia już szansa na wsparcie finansowe dla najaktywniejszych wolontariuszy Joomla!. Tym razem jest to The Joomla! Event Traveller Programme (JET), program wspierający wolontariuszy z całego świata.

Dział: Powiadomienia

Wkrótce startuje kolejna edycja GSoC (ang. Google Summer of Code) i chcemy, aby Joomla! ponownie była częścią tego projektu.

Dział: Wydarzenia

To już czwarte tego typu spotkanie w ramach Joomla! User Group Jawor, podczas których spotykają się webmasterzy, programiści, graficy, specjaliści SEO i miłośnicy CMS Joomla!

Tym razem spotkanie poświęcone będzie m.in. tworzeniu tzw. dostępnych stron, czyli takich, które będą przyjazne także dla osób niepełnosprawnych oraz osób starszych. Takie wymagania obecnie muszą spełniać wszystkie witryny urzędów i instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, które realizują zadania publiczne oraz organizacje pozarządowe i firmy otrzymujące fundusze europejskie.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję nauczyć się, jak jak przyspieszyć serwis WWW oraz dowiedzieć się, jakie czynniki decydują o pozycji strony na liście wyników wyszukiwania. Zaproszeni prelegenci zapoznają uczestników z tajnikami pracy agencji emarketingowej zajmującej się pozycjonowaniem stron oraz przykładami rozliczeń tego typu usług.

Będzie także okazja poznać kilka prostych trików, dzięki którym można zwiększyć tzw. konwersję strony, czyli oczekiwane przez administratora strony działania wykonywane przez internautów.

Osoby zainteresowane stroną biznesową dowiedzą się, jakie działania podjąć, aby prowadząc swoją stroną lub sklep internetowy zarobić więcej zmniejszając jednocześnie koszty promocji.

Dla osób projektujących strony internetowe nie lada gratką będzie prelekcja dotycząca rozszerzenia za pomocą którego dodawanie kolejnych funkcjonalności w tworzonych stronach stanie się o wiele prostsze i dużo łatwiejsze niż przy zastosowaniu dotychczasowych rozwiązań.

Zarówno część edukacyjno - warsztatowa, jak i tzw. After Party odbędzie się w klimatycznej atmosferze pięknych wnętrz restauracji DUKAT.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco także z uwagi na fakt, że przyjadą uczestnicy i prelegenci z całej Polski. Zapowiada się spora grupa osób z całego Dolnego Śląska a także miłośnicy Joomla! z Górnego Śląska.

Po prelekcjach i wykładach przewidziane jest After Party, podczas którego, w luźnej atmosferze będzie można bliżej się poznać, nawiązać nowe kontakty i porozmawiać nie tylko o tworzeniu szybkich i dostępnych witryn internetowych i biznesie ;-)

Planujemy mały koncert gitarowy, w którym wystąpi Jaworski Wirtuoz Gitarowy - Waldemar Wdowiak, który zagra kilka najlepszych coverów Joe Satrianiego. Będzie to rockowy pokaz niesamowitych technik gry na gitarze elektrycznej. Mamy nadzieję usłyszeć kilka najsłynniejszych przebojów Joe Satrianiego, takich jak: Extremist, War, czy Satch Boogie.

Waldemar Wdowiak

Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy i nowych wrażeń 13 lutego 2016 r. o godz. 15:00 w restauracji DUKAT przy ul. Poniatowskiego 27.

Na spotkanie może przyjść każdy, nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tworzeniem stron WWW.

Z uwagi na poruszaną tematykę, zapraszamy także administratorów i redaktorów witryn instytucji, urzędów i organizacji pozarządowych. Osoby posiadające już jakieś doświadczenie, prowadzące firmy świadczące usługi webmasterskie mają szansę nawiązać ciekawe kontakty, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój firmy do przodu!

Nie ważne, czy ktoś mieszka w Jaworze, Legnicy, Wrocławiu i okolicach! Zapraszamy wszystkich z dowolnego miejsca na świecie!

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona należy wcześniej zarejestrować swój udział korzystając z formularza umieszczonego na na oficjalnej stronie Joomla! User Group Jawor: http://jug-jawor.joomla.pl/
Aktualne informacje można także śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/jugjawor

Notatnik z wpisanym terminem spotkania JUG Jawor

Dział: Wydarzenia

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomienialuty 2016

Twoje konto