Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/stories/josresource/img_pictures/joomfish.png'
  • Lack of access rights - File '/images/stories/josresource/img_pictures/joomfish.png'
  • Lack of access rights - File '/images/stories/josresource/img_pictures/jp_logo.png'
  • Lack of access rights - File '/images/stories/josresource/img_pictures/jp_logo.png'
StartPowiadomieniasierpień 2008
sierpień 2008 - Polskie Centrum Joomla!

JoomFish 2.0 Beta 2

Pt. 15 Sie 2008

Logo JoomfishInternauci mówią wszystkimi językami świata. Jeśli prowadzisz wartościowy serwis (a kto nie prowadzi!), podniesiesz znacznie jego walory, zapewniając możliwość przeglądania i rozumienia treści stron nie tylko Polakom. Tworzenie serwisów wielojęzycznych umożliwia komponent Joom!Fish. Pełną polską adaptację komponentu można od dziś pobierać z naszej plikowni

Wersja 2.0 jest natywnym komponentem dla Joomla 1.5.

Linki:

Joom!Fish - wielojęzyczna witryna

JoomFish.net - oficjalna strona projektu

Centrum w nowej szacie

Cz. 14 Sie 2008

Nowa szata joomla.orgOd dziś witryna Centrum Projektu Joomla! ma nową szatę - jeszcze ładniejszą niż poprzednio, bliższą stylowi web2, przejrzystszą. Z inauguracją nowego wyglądu Core doświadczyło, niestety, udanego ataku hakerskiego. Po południu wydano komunikat wyjaśniający, ale przede wszystkim skłaniający do szybkiej aktualizacji swojej witryny, jeśli ktoś jeszcze tego nie uczynił. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem oświadczenia.

Dział: Publikacje

Wydanie bezpieczneDzisiejszej nocy opublikowano wydanie krytyczne Joomla 1.5.6 [Vusani]. Zalecana jest pilna aktualizacja poprzednich wydań do najnowszej wersji albo przesłanie na serwer łatki aktualizującej plik /components/com_user/models/reset.php file). Naprawiany tą łatką błąd należy do niebezpiecznych. Nieupoważniony agresor - korzystając z luki w skrypcie - może zresetować hasło pierwszego użytkownika w tabeli użytkowników bazy danych. Oym pierwszym użytkownikiem jest zwykle główny administrator. W pakiecie językowym nie nastąpiły żadne zmiany, niemniej - dla porządku - publikujemy go z oznaczeniem najnowszym numerem wydania Joomla!
- zobacz Dziennik zmian.

Dział: Powiadomienia

Spakuj witrynę

Śr. 13 Sie 2008

Logo JoomlaPackOczywiście, nie dlatego, że wakacje i pora wyjazdów. Spakuj, na wszelki wypadek. Albo spakuj, by z Joomla 1.0 przenieść ją na Joomla 1.5. Albo spakuj, by upowszechnić swoją własną paczkę instalacyjną. Takie i inne zastosowania przewidział dla swojego komponentu Nicholas K. Dionysopouloswww.joomlapack.net. Polska wersja językowa czekała na wydanie już od roku. Właściwie nie na wydanie, ale na dokończenie dawno zaczętego artykułu - instruktażu. W międzyczasie na forum PCJ Krzysztof Studziński zamieścił swoje tłumaczenie wydania 1.1, a ostatnio Paweł Frankowski najnowszego wydania 1.2. Stabilne wydania komponentu, także w wersji dla Joomla 1.5 pozwoliły ukończyć prace nad polską instrukcja obsługi. I oto możemy dziś udostępnić społeczności zarówno komponent, jak i dokładną instrukcję. Komponenty do pobrania z naszej plikowni:
- JoomlaPack v. 1.2 -j15 dla Joomla 1.5
- JoomlaPack v. 1.2 -j10 dla Joomla 1.0.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniasierpień 2008

Twoje konto