StartPromocjeJoomla-Monster Sponsorem PREMIUM JoomlaDay Polska 2016

Joomla-Monster Sponsorem PREMIUM JoomlaDay Polska 2016

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Potwornie dobre strony WWW z Design-Joomla

Projektowanie stron, gotowe szablony, wyspecjalizowane dodatki – w ofercie Design-Joomla znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć skuteczną stronę internetową spełniającą najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne.

Na zamówienie i dla biznesu

Tworzenie stron na zamówienie stanowi jeden z najważniejszych aspektów naszej działalności. Wiemy, że najlepsze pomysły nieraz wymagają wyjścia poza ustalone schematy. Pracujemy na niesamowicie popularnym CMSie – Joomla!, który oferuje niemal nieskończone możliwości. Nasz wyspecjalizowany zespół programistów i designerów stale śledzi najnowsze trendy, by projekt strony odpowiadał Twojej wizji i był jak najbardziej aktualny. Zajrzyj do naszego portolio, gdzie zamieściliśmy przykładowe realizacje.

Co więcej, po wdrożeniu strony będziesz mógł z łatwością zarządzać i rozbudowywać ją samodzielnie – Joomla! to bowiem CMS prosty w obsłudze.

Nie mamy tego, czego potrzebujesz? Stworzymy to dla Ciebie! Jeśli masz pomysł na rozszerzenie, którego nie nalazłeś w ofercie DJ-Extensions – przygotujemy go od podstaw. Z łatwością wprowadzamy również modyfikacje do istniejących rozszerzeń, dopasowując je do Twojej strony internetowej.

Bliska współpraca z klientem i wyczulenie na jego oczekiwania to cechy wyróżniające naszą firmę. Jeśli szukasz profesjonalnego partnera, który nie tylko wykona stronę, ale wdroży ją, przeszkoli pracowników i zaproponuje interesujące rozwiązania – dobrze trafiłeś! Odwiedź www.design-joomla.pl i zacznijmy tworzyć Twoją stronę WWW.

Gotowe rozwiązania

Często w budżecie nie znajdziesz dużych środków na stworzenie witryny. Czasem potrzebujesz czegoś „na już’. A może jesteś artystą i chcesz pokazać swoją twórczość światu. Nie znaczy to jednak, że jesteś skazany na bylejakość. Zajrzyj na www.joomla-monster.com, gdzie znajdziesz setki gotowych szablonów, które możesz modyfikować. Mamy to, czego potrzebujesz i oferujemy to w sensownej cenie. Posiadamy także sporą kolekcję darmowych rozwiązań.

DJ Extensions

Dodatki robią różnicę

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Powiedzenie to sprawdza się bez wątpienia w przypadku stron internetowych. Choć interesujący design i wygodna nawigacja stanowią podstawy udanej witryny, to po dodaniu odpowiednich rozszerzeń strona nabiera życia. Fora internetowe, galerie, systemy newsletterowe, sklepy internetowe, obsługa dokumentacji... Powiedz nam, czego oczekujesz, a znajdziemy dla Ciebie dodatek! Na stronie https://dj-extensions.com/extensions znajdziesz stale rozbudowywaną listę autorskich komponentów, które powstają w oparciu o konsultacje z klientami i społecznością Joomla!.

Nasz główny cel jest prosty: chcemy, aby Twoja współpraca z nami przebiegła szybko, kreatywnie i skutecznie. Twoja satysfakcja jest dla nas potwornie ważna. Razem tworzymy Internet XXI wieku.

 

Ostatnio zmieniany Pt. 26 Sie 2016
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeJoomla-Monster Sponsorem PREMIUM JoomlaDay Polska 2016

Twoje konto