StartPromocjeGdański Park Naukowo - Technologiczny partnerem organizacyjnym JoomlaDay 2015

Gdański Park Naukowo - Technologiczny partnerem organizacyjnym JoomlaDay 2015

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, partner tegorocznej konferencji JoomlaDay 2015, jest częścią Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przynależność do Strefy umożliwia m.in. szybki kontakt z inwestorami, ułatwia współpracę z uczelniami i ekspertami, a co za tym idzie: komercjalizację i transfer technologii

Jeśli już dziś potrzebujesz kapitału na rozwój projektu to znalezienie inwestora, czy spotkanie z przedstawicielami R&D jest prostsze, niż myślisz! Zgłoś swój projekt do udziału w organizowanej przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny konferencji Venture Day i spotkaj się z inwestorami! Projekty można zgłaszać do 10 października poprzez formularz dostępny na stronie www.ventureday.pl.

Jesteś programistą, projektantem, marketerem, przedsiębiorcą...? Przyjdź do Parku 2 października na Startup Weekend Space Gdansk i popracuj nad swoim projektem biznesowym z sektora kosmicznego. Uczestnicy wezmą także udział w prezentacjach, ćwiczeniach i warsztatach z zakresu biznesu, technologii lub prawa.

Przyjdźcie także na parkowe spotkań cyklicznych: dla entuzjastów rozwiązań w branży IT (3camp, Meet.js, TrójQA, Geek Girls Carrots), lub seminaria dotyczące samodoskonalenia zawodowego (Akademia Menadżera, Poprawnie z Prawem, Spotkania z Parkowym Coachem).

Więcej informacji na naszej stornie internetowej: www.gpnt.pl
oraz fanpage na facebooku: www.facebook.com/FanPageGPNT

Do zobaczenia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym!

Ostatnio zmieniany Pn. 14 Wrz 2015
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeGdański Park Naukowo - Technologiczny partnerem organizacyjnym JoomlaDay 2015

Twoje konto