Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
StartPromocjeSebastian Dajnowiec
Sebastian Dajnowiec - Polskie Centrum Joomla!
Sebastian Dajnowiec

Sebastian Dajnowiec

Webmaster, Informatyk, Freelancer.

Od kilku lat związany z marketingiem internetowym. Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Prowadzę również swój portal WspieramBiznes.pl, na którym aktywnie wspieram przedsiębiorców i promuje ciekawe inicjatywy (nie tylko biznesowe).

Fascynacja CMS Joomla! sprawiła, że poświęciłem mu życie zawodowe. Moja przygoda z Joomla! rozpoczęła się w 2008 roku. Śledząc dostępne materiały, szybko przekonałem się do możliwości jakie daje ten system CMS, i od tamtej chwili regularnie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania i tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS Joomla!. Dziś śmiało mogę stwierdzić, że CMS Joomla! stał się moją pasją, która w pełni pozwala mi realizować kolejne projekty. Oprócz bogatego portfolio, współtworzę i przebudowuję witryny Polskiego Centrum Joomla!. W 2015 roku, posiadana wiedza i doświadczenie pozwoliły na podjęcie współpracy przy realizacji projektów, wykonywanych na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji. Projektując witryny, potrafię zadbać o najdrobniejszy szczegół, a wrodzony perfekcjonizm sprawia że godzinami potrafię „dopieszczać kod” dla uzyskania idealnego efektu.

URL strony: http://www.dajnowiec.pl

23 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od najważniejszego święta społeczności Joomla w Polsce. Spędź miło weekend i poznaj ludzi dla których Joomla to coś więcej niż tylko zwykły CMS. Przez dwa dni grono ekspertów podzieli się wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do Krakowa na 7. JoomlaDay Polska 2018 - atrakcji nie zabraknie, a emocje będą jeszcze większe! 13 i 14 października 2018 - zapamiętaj tę datę i bądź z nami na kolejnym JoomlaDay Polska.

Joomla-Monster.com oferuje ponad sto szablonów stron WWW – zarówno tematycznych, jak i uniwersalnych.

Stworzyliśmy i korzystamy z nowoczesnego frameworku EF4, dzięki któremu można samodzielnie budować strony, dostosowując ich wygląd do własnych potrzeb bez konieczności pracy w kodzie.

Zapraszamy na stronę www.joomla-monster.com

Każdy szablon posiada wyczerpującą i aktualizowaną dokumentację, która dostarcza niezbędnych informacji o działaniu oraz możliwościach, dzięki czemu praca z produktem będzie skuteczna i prosta.

Tworzymy również wysokiej jakości rozszerzenia (darmowe i w wersji premium). Popularna i uznana w środowisku marka DJ-Extensions dostarcza wiele rozszerzeń potrzebnych do stworzenia funkcjonalnej i użytecznej strony internetowej Joomla!

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza firma może wesprzeć tę wyjątkową imprezę. Specjalizujemy się w tworzeniu rozszerzeń i szablonów dla Joomla!. Od 2007 roku naszym celem jest tworzenie doskonałego oprogramowania by zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Misją RSJoomla! jest dostarczanie użytkownikom Joomla! łatwych do zainstalowania, używania i aktualizacji rozszerzeń i szablonów.

Dziś w ofercie posiadamy 39 produktów, które zjednały sobie szerokie grono odbiorców. Wierzymy w ideę otwartego kodu, a jako cel stawiamy sobie zrewolucjonizowanie wydajności oprogramowania poprzez jego stały rozwój, ponieważ w naszym słowniku nie występuje hasło "wystarczająco dobre". Naszym ukłonem w kierunku świata programowania jest umożliwienie większej elastyczności przy łączeniu ze sobą projektowania, zagadnień użyteczności i dostosowywania.

Zapraszamy do obejrzenia grafiki przygotowanej z okazji 10 urodzin RSJoomla!

- Infografika RSJoomla! -

RSFirewall!

RSFirewall! to opracowane przez RSJoomla!najbardziej zaawansowane rozszerzenie, które wspiera właścicieli i administratorów witryn z budowanych w oparciu o CMS Joomla! w ochronie przed włamaniami i atakami hakerów. Jest wspierany przez zespół ekspertów, którzy są wyszkoleni, aby być na bieżąco z najnowszymi lukami w zabezpieczeniach i aktualizacjami zabezpieczeń, dzięki czemu RSFirewall! to najlepszy wybór, aby zabezpieczyć Twoją witrynę.

Wśród wyjątkowych funkcji dostępnych w komponencie znajdziesz:

  • Kontrola systemu: zapewnia pełną kontrolę witryny i dostarcza szczegółowych raportów, które pomogą w optymalizacji ustawień;
  • Kontrola bazy danych: pomoże zoptymalizować i naprawić tabele baz danych;
  • Dzienniki e-mailowe: o każdej zablokowanej próbie włamania administrator witryny może zostać powiadomiony mailowo;
  • Automatyczne czarne listy: funkcja automatycznego blokowania powtarzających się atakujących po skonfigurowanej liczbie prób;
  • Blokowanie narodowe: dzięki temu można łatwo kontrolować ruch w witrynie i blokować określone kraje, które powodują powtarzające się ataki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności naszego komponentu, przejdź na stronę RSjoomla! i sprawdź stronę RSFirewall! lub skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej za pomocą łatwego w obsłudze systemu biletów.

Smarthost.pl to nowoczesny i zautomatyzowany system hostingowy opierający się na sprawdzonych rozwiązaniach w zakresie zarządzania usługami.

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeSebastian Dajnowiec

WCAG 2.0 dla Joomla!

Twoje konto