StartPromocjeSebastian Dajnowiec
Sebastian Dajnowiec - Polskie Centrum Joomla!
Sebastian Dajnowiec

Sebastian Dajnowiec

Webmaster, Informatyk, Freelancer.

Od kilku lat związany z marketingiem internetowym. Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Prowadzę również swój portal WspieramBiznes.pl, na którym aktywnie wspieram przedsiębiorców i promuje ciekawe inicjatywy (nie tylko biznesowe).

Fascynacja CMS Joomla! sprawiła, że poświęciłem mu życie zawodowe. Moja przygoda z Joomla! rozpoczęła się w 2008 roku. Śledząc dostępne materiały, szybko przekonałem się do możliwości jakie daje ten system CMS, i od tamtej chwili regularnie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania i tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS Joomla!. Dziś śmiało mogę stwierdzić, że CMS Joomla! stał się moją pasją, która w pełni pozwala mi realizować kolejne projekty. Oprócz bogatego portfolio, współtworzę i przebudowuję witryny Polskiego Centrum Joomla!. W 2015 roku, posiadana wiedza i doświadczenie pozwoliły na podjęcie współpracy przy realizacji projektów, wykonywanych na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji. Projektując witryny, potrafię zadbać o najdrobniejszy szczegół, a wrodzony perfekcjonizm sprawia że godzinami potrafię „dopieszczać kod” dla uzyskania idealnego efektu.

URL strony: http://www.dajnowiec.pl

Joomla-Monster.com oferuje ponad sto szablonów stron WWW – zarówno tematycznych, jak i uniwersalnych.

Stworzyliśmy i korzystamy z nowoczesnego frameworku EF4, dzięki któremu można samodzielnie budować strony, dostosowując ich wygląd do własnych potrzeb bez konieczności pracy w kodzie.

Zapraszamy na stronę www.joomla-monster.com

Każdy szablon posiada wyczerpującą i aktualizowaną dokumentację, która dostarcza niezbędnych informacji o działaniu oraz możliwościach, dzięki czemu praca z produktem będzie skuteczna i prosta.

Tworzymy również wysokiej jakości rozszerzenia (darmowe i w wersji premium). Popularna i uznana w środowisku marka DJ-Extensions dostarcza wiele rozszerzeń potrzebnych do stworzenia funkcjonalnej i użytecznej strony internetowej Joomla!

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza firma może wesprzeć tę wyjątkową imprezę. Specjalizujemy się w tworzeniu rozszerzeń i szablonów dla Joomla!. Od 2007 roku naszym celem jest tworzenie doskonałego oprogramowania by zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Misją RSJoomla! jest dostarczanie użytkownikom Joomla! łatwych do zainstalowania, używania i aktualizacji rozszerzeń i szablonów.

Dziś w ofercie posiadamy 39 produktów, które zjednały sobie szerokie grono odbiorców. Wierzymy w ideę otwartego kodu, a jako cel stawiamy sobie zrewolucjonizowanie wydajności oprogramowania poprzez jego stały rozwój, ponieważ w naszym słowniku nie występuje hasło "wystarczająco dobre". Naszym ukłonem w kierunku świata programowania jest umożliwienie większej elastyczności przy łączeniu ze sobą projektowania, zagadnień użyteczności i dostosowywania.

Zapraszamy do obejrzenia grafiki przygotowanej z okazji 10 urodzin RSJoomla!

- Infografika RSJoomla! -

RSFirewall!

RSFirewall! to opracowane przez RSJoomla!najbardziej zaawansowane rozszerzenie, które wspiera właścicieli i administratorów witryn z budowanych w oparciu o CMS Joomla! w ochronie przed włamaniami i atakami hakerów. Jest wspierany przez zespół ekspertów, którzy są wyszkoleni, aby być na bieżąco z najnowszymi lukami w zabezpieczeniach i aktualizacjami zabezpieczeń, dzięki czemu RSFirewall! to najlepszy wybór, aby zabezpieczyć Twoją witrynę.

Wśród wyjątkowych funkcji dostępnych w komponencie znajdziesz:

 • Kontrola systemu: zapewnia pełną kontrolę witryny i dostarcza szczegółowych raportów, które pomogą w optymalizacji ustawień;
 • Kontrola bazy danych: pomoże zoptymalizować i naprawić tabele baz danych;
 • Dzienniki e-mailowe: o każdej zablokowanej próbie włamania administrator witryny może zostać powiadomiony mailowo;
 • Automatyczne czarne listy: funkcja automatycznego blokowania powtarzających się atakujących po skonfigurowanej liczbie prób;
 • Blokowanie narodowe: dzięki temu można łatwo kontrolować ruch w witrynie i blokować określone kraje, które powodują powtarzające się ataki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności naszego komponentu, przejdź na stronę RSjoomla! i sprawdź stronę RSFirewall! lub skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej za pomocą łatwego w obsłudze systemu biletów.

Smarthost.pl to nowoczesny i zautomatyzowany system hostingowy opierający się na sprawdzonych rozwiązaniach w zakresie zarządzania usługami.

Trwają przygotowania do 6 konferencji JoomlaDay Polska 2017, która odbędzie się pod hasłem „Zostań Orłem Joomla”. Zapraszamy do Szczecina - 23 i 24 września 2017 roku, na terenie Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, w budynku SERVICE INTER-LAB odbędzie się doroczne święto polskiej społeczności Joomla.

JoomlaDay Polska to spotkania organizowane siłami pasjonatów, sympatyków i wolontariuszy skupionych wokół Polskiego Centrum Joomla oraz Fundacji PCJ Otwarte Źródła, przy ogromnym wsparciu firm z Polski i z zagranicy.

Dwa dni JoomlaDay to prezentacje oraz wykłady przygotowane i prowadzone przez ekspertów ze świata Joomla, ale także osób które chętnie dzielą się wiedzą ze swojej branży.

Atrakcji nie zabraknie, a emocje będą jeszcze większe!

Bądź na JoomlaDay?

Oto kilka niezaprzeczalnych powodów dlaczego warto uczestniczyć w JoomlaDay Polska 2017

 • Odkryjesz Joomla dla swojej pracy zawodowej i nawiążesz nowe kontakty ze specjalistami
 • Poczujesz siłę polskiej społeczności i rozpalisz swój entuzjazm dla Joomla
 • Spędzisz czas w doborowym gronie ekspertów, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem
 • Spotkasz znajomych, poznasz nowych i wypromujesz swoje usługi lub produkty
 • Pogłębisz swoją znajomość Joomla! a przy okazji wzbogacisz swój arsenał dobrych praktyk
 • Przeżyjesz niezapomnianą przygodę i naładujesz swoje akumulatory dobrą energią

Sponsorzy

Spotkania JoomlaDay w Polsce odbywają się dzięki licznej obecności użytkowników systemu Joomla, którzy na co dzień wykorzystują go w swojej pracy, ale także dzięki ogromnej szczodrości sponsorów.

Jeżeli Twoja firma chciała by wesprzeć nasze działania oraz tegoroczne spotkanie JoomlaDay Polska zapraszamy na naszą stronę internetową do działu „Dla Sponsorów”.

Już dziś kup swój bilet - przedsprzedaż!

Miło nam również poinformować że wystartowała przedsprzedaż biletów. Już teraz dajemy możliwość zakupu biletu w promocyjnej cenie - dla tych z Was, którzy nie czekają z podjęciem decyzji do ostatniej chwili, przygotowaliśmy specjalną cenę – dwudniowy bilet na tegoroczne JoomlaDay Polska 2017 w Szczecinie możesz kupić już za 150 zł.

Ale UWAGA. Śpieszcie się - bilety dwudniowe w promocyjnej cenie dostępne będą tylko do 30 czerwca 2017 roku i jest ich tylko 50 sztuk!!!

» Kup bilet w przedsprzedaży «

Wspieraj nas!

Wszystko co robimy, robimy dla społeczności Joomla w Polsce. Chcemy aby ta społeczność stale rosła a organizowane spotkania były jeszcze lepsze. Podoba Ci się co robimy. Wspieraj nasze działa w mediach społecznościowych.

Polub nasz fanpage i dziel się informacjami które udostępniamy wśród przyjaciół i znajomych.

www.facebook.com/JDayPoland

Bądź z nami podczas najważniejszej imprezy poświęconej społeczności Joomla w Polsce. Do zobaczenia na JoomlaDay Polska 2017 w Szczecinie.

Szczegółowe informacje znajdziesz również na stronie: www.joomla-day.pl

 

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeSebastian Dajnowiec

Twoje konto