StartPromocjeRS Joomla Srebrnym Sponsorem JoomlaDay Polska 2017

RS Joomla Srebrnym Sponsorem JoomlaDay Polska 2017

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza firma może wesprzeć tę wyjątkową imprezę. Specjalizujemy się w tworzeniu rozszerzeń i szablonów dla Joomla!. Od 2007 roku naszym celem jest tworzenie doskonałego oprogramowania by zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Misją RSJoomla! jest dostarczanie użytkownikom Joomla! łatwych do zainstalowania, używania i aktualizacji rozszerzeń i szablonów.

Dziś w ofercie posiadamy 39 produktów, które zjednały sobie szerokie grono odbiorców. Wierzymy w ideę otwartego kodu, a jako cel stawiamy sobie zrewolucjonizowanie wydajności oprogramowania poprzez jego stały rozwój, ponieważ w naszym słowniku nie występuje hasło "wystarczająco dobre". Naszym ukłonem w kierunku świata programowania jest umożliwienie większej elastyczności przy łączeniu ze sobą projektowania, zagadnień użyteczności i dostosowywania.

Zapraszamy do obejrzenia grafiki przygotowanej z okazji 10 urodzin RSJoomla!

- Infografika RSJoomla! -

RSFirewall!

RSFirewall! to opracowane przez RSJoomla!najbardziej zaawansowane rozszerzenie, które wspiera właścicieli i administratorów witryn z budowanych w oparciu o CMS Joomla! w ochronie przed włamaniami i atakami hakerów. Jest wspierany przez zespół ekspertów, którzy są wyszkoleni, aby być na bieżąco z najnowszymi lukami w zabezpieczeniach i aktualizacjami zabezpieczeń, dzięki czemu RSFirewall! to najlepszy wybór, aby zabezpieczyć Twoją witrynę.

Wśród wyjątkowych funkcji dostępnych w komponencie znajdziesz:

  • Kontrola systemu: zapewnia pełną kontrolę witryny i dostarcza szczegółowych raportów, które pomogą w optymalizacji ustawień;
  • Kontrola bazy danych: pomoże zoptymalizować i naprawić tabele baz danych;
  • Dzienniki e-mailowe: o każdej zablokowanej próbie włamania administrator witryny może zostać powiadomiony mailowo;
  • Automatyczne czarne listy: funkcja automatycznego blokowania powtarzających się atakujących po skonfigurowanej liczbie prób;
  • Blokowanie narodowe: dzięki temu można łatwo kontrolować ruch w witrynie i blokować określone kraje, które powodują powtarzające się ataki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności naszego komponentu, przejdź na stronę RSjoomla! i sprawdź stronę RSFirewall! lub skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej za pomocą łatwego w obsłudze systemu biletów.

Ostatnio zmieniany Śr. 20 Wrz 2017
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeRS Joomla Srebrnym Sponsorem JoomlaDay Polska 2017

Twoje konto