StartWydarzeniaZgłoś się na Joomla!Day Polska

Zgłoś się na Joomla!Day Polska polecany

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Rozpoczęły się zapisy uczestników pierwszego w Polsce Joomla!Day. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Zgłoś swój udział w Joomla!Day. Czekamy na Ciebie 22 i 23 września 2012 r. w Poznaniu w Maltańskim Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym z niezwykle atrakcyjnym programem. Na konferencji będziemy gościć m.in. Briana Teemana - współzałożyciela Projektu Joomla! i wieloletniego członka kierownictwa Projektu, Nicholasa Dionysopoulosa znanego wszystkim użytkownikom Joomla z komponentu Akeeba Backup, Ronniego Christiansena, autora komponentu jUpdate i szeregu rozwiązań biznesowych dla Joomla!, Radka Suskiego, projektanta Sobi i SobiPro, który wystąpi w potrójnej roli - gościa honorowego, prelegenta i współorganizatora J!D.

Pierwszy polski Joomla!Day odbędzie się dzięki wydatnemu wsparciu naszych Sponsorów, wśród nich firmy GavickPro - Platynowego Sponsora oraz Złotych Sponsorów, którymi są Microsoft, redComponent.com oraz SigsiuNet.GmBH.

Opłaty rejestracyjne wynoszą: 100 PLN za udział w Dniu Społeczności, 250 PLN za udział w Dniu Biznesu, 300 PLN za udział w Dniu Biznesu i Dniu Społeczności.

W ramach opłaty konferencyjnej gwarantujemy Ci niezwykłe przeżycia oraz:

  • kawę, herbatę, zimne napoje
  • poczęstunek: słodycze i inne przekąski
  • ciepły posiłek
  • prospekt konferencji
  • pamiątkowe gadżety
  • bezpłatny dostęp do szkoleń Joomlashack University
  • inne niespodzianki

Zwróć uwagę, ze jeśli zamierzasz uczestniczyć w całej konferencji, musisz zapewnić sobie nocleg. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy zestawienie, Gdzie można sobie zarezerwować nocleg?

Liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj ze swoją decyzją!

Ostatnio zmieniany Śr. 17 Lip 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaZgłoś się na Joomla!Day Polska

Twoje konto