StartPowiadomienia7. JoomlaDay Polska nie odbędzie się

7. JoomlaDay Polska nie odbędzie się

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Szanowni Państwo, droga Społeczności, Koleżanki i Koledzy!

Z wielką przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne JoomlaDay w Krakowie. Nie ukrywamy, że podjęcie takiej decyzji było dla nas bardzo trudne. Nam również z tego powodu jest ogromnie przykro.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że osoby które zakupiły bilety i potwierdziły swoją obecność czują w tej chwili ogromny smutek i rozczarowanie. Przepraszamy Was, że w tym roku nie uda nam się spotkać na JoomlaDay, porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, wymienić doświadczenia i wspólnie miło spędzić czas.

Serdecznie przepraszamy prelegentów, którzy poświęcając swój czas, stanęli na wysokości zadania. Dzięki licznym zgłoszeniom różnorodnych prezentacji i warsztatów pomogli zbudować bogaty program JoomlaDay. Mamy jednak nadzieję, że Wasz wysiłek włożony w przygotowanie programu JoomlaDay nie pójdzie w pełni na marne, że chociaż część zaplanowanych prezentacji i warsztatów zostanie przeprowadzonych podczas lokalnych spotkań Joomla User Group.

W tym miejscu również chcielibyśmy serdecznie przeprosić naszych Sponsorów, którzy po raz kolejny nie zawiedli i jak co roku obdarzyli nas zaufaniem, wykupując oferowane pakiety sponsorskie. Dziękujemy! Ale chcemy być wobec Was fair i dlatego również podjęliśmy decyzję o odwołaniu imprezy.

Jedynym powodem odwołania jest niespodziewanie mała liczba zgłoszeń uczestników. Na tyle mała, że przeprowadzenie imprezy nie sprawiłoby satysfakcji ani Uczestnikom, ani Prelegentom, ani Sponsorom.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim którzy zakupili bilety. Zwrot środków za zakupione bilety, dokonamy tak szybko jak to będzie tylko możliwe. Najprawdopodobniej środki trafią na wasze rachunki bankowe w przeciągu najbliższych 7 - 10 dni roboczych.

Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą trudną decyzję.

Zespół Organizacyjny 7. JoomlaDay Polska

Ostatnio zmieniany Pt. 28 Wrz 2018
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomienia7. JoomlaDay Polska nie odbędzie się

Twoje konto