StartWydarzeniaZaproś się na Open source w biznesie

Zaproś się na Open source w biznesie

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

18 czerwca, po raz pierwszy w Polsce, specjaliści i entuzjaści otwartego oprogramowania spotkają się na konferencji „Open source w biznesie”  w Warszawie. Wstęp bezpłatny. Weź udział.

Open source nieprzerwanie się rozwija, a społeczności dostarczają coraz to kolejnych, innowacyjnych pomysłów. Najwięksi producenci oprogramowania już dawno dostrzegli potencjał drzemiący w otwartym oprogramowaniu. 

W tej fantastycznej ofercie swoje miejsce ma również nasz niesamowity Joomla. O walorach Joomla będzie mówić podczas konferencji jeden z filarów naszej społeczności, Andrzej Herzberg w prezentacji „Open Source CMS w zastosowaniach korporacyjnych na przykładzie wdrożenia Joomla! dla firmy Balex Metal”.

Tomasz Kur z YetiForce poświęci swą prezentację otwartym systemom CRM w zastosowaniach korporacyjnych na przykładzie jednego z największych wdrożeń w Europie.

Wśród 8 zaplanowanych tematów prezentacji uwagę uczestników skupi zapewne Błażej Pabiszczak z YetiForce, który opowie, jak „Jak wykorzystać open source przy realizacji zgodności z RODO”.

Interesująco zapowiada się temat podjęty przez Tomasza Mikołajczyka z INTALIO, który mówić będzie o komunikacji i helpdesku w oparciu o rozwiązania Open Source. Z kolei Mariusz Krzaczkowski z YetiForce przedstawi „Przegląd narzędzi open source do analizy bezpieczeństwa”, a niezależny ekspert, Bartosz Jastrzębski, poświęci swą prezentację licencjom open source w praktyce.

Wśród prezenterów znajdują się również reprezentanci dwóch wielkich graczy obecnych na rynku Open Source. Artur Duszczyk przedstawi temat „Nowy SUSE Linux Enterprise 15 – platforma systemowa dla Software Defined Infrastructure”, a Krzysztof Polewiak z Microsoft „Open-Source w oparciu o rozwiązania Microsoft Azure”.

Zarejestruj się bezpłatnie

Aby wziąć udział w konferencji, zarejestryj się bezpłatnie - wypełnij formularz rejestracyjny .

Naszza Fundacja PCJ Otwarte Źródła objęła konferencję patronatem honorowym.

Ostatnio zmieniany So. 12 Maj 2018
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaZaproś się na Open source w biznesie

Twoje konto