StartWydarzeniaGridbox firmy Balbooa będzie tematem 5# spotkania Joomla! User Grup Małopolska

Gridbox firmy Balbooa będzie tematem 5# spotkania Joomla! User Grup Małopolska

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Etykiety:

jug, Joomla,
 
Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w godzina 11-17 w Krakowskim Parku Technologicznym przy ulicy Podole 60 w Krakowie.W czasie warsztatów, które poprowadzi Artur Żugaj stworzymy własną stronę internetową z wykorzystaniem CMS Joomla! i frameworka Gridbox.


Warsztat poprowadzi:

Artur Żugaj - informatyk pasjonat z Joomla związany od 2008 roku. Prowadzi własną firmę świadczącą usługi budowy stron oraz pozycjonowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Autor wideo szkoleń z zakresu Joomla, prelegent JoomlaDay oraz JUG Silesia, JUG Jawor i JUG Małopolska. Poza pracą kocha lotnictwo i jazdę na rowerze. 
 
To będzie kolejne spotkanie na temat fremworków do systemu Joomla, które pomagają stworzyć w szybkim czasie, bez specjalistycznej wiedzy własną stronę internetową z unikalny szablonem graficznym. Do tej pory mieliśmy okazję zapoznać się dzięki książkom Sławka Pieszczka z frameworkiem EF4 (Jak stworzyć własny szablon do Joomla!) oraz Gantry (Gantry. Tworzenie szablonów dla Joomla!)

W czasie 3# warsztatowego spotkania Joomla! User Grup Małopolska tworzyliśmy własny szablon strony internetowej na fremworku Helix 3 firmy Joomshaper. Jak poprzednio przygotujemy środowisko testowe na którym będziemy pracować oraz pakiety promocyjne na Gridboxa i zapewne jedną darmowa subskrypcję dla zainteresowanej osoby.
 

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na stronie JUG Małopolska

 

Ostatnio zmieniany Pt. 2 Mar 2018
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaGridbox firmy Balbooa będzie tematem 5# spotkania Joomla! User Grup Małopolska

Twoje konto