StartPromocjeSmarthost.pl sponsorem upominków na JoomlaDay Polska 2015

Smarthost.pl sponsorem upominków na JoomlaDay Polska 2015

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Warto polecać serwery sprawdzone w działaniu, dlatego wszystkim uczestnikom JoomlaDay oddaliśmy darmowy dostęp do jednego z naszych pakietów hostingowych na 365 dni.

Największy potencjał tkwi w kontaktach z wszystkimi, którzy zaufali nam poprzez wybór pakietów Smarthost.pl. Nigdy ich nie lekceważymy. Za technologią Smarthost.pl stoją ludzie. Nie usłyszysz popularnej regułki „Dziwne, u mnie działa”. Całodobowy monitoring prac serwerów daje nie tylko stałą kontrolę każdych anomalii. Nie ukrywamy się za telefonicznymi i mailowymi pośrednikami. Kontaktujesz się bezpośrednio z naszymi specjalistami. Jesteśmy zdania, że profesjonalny hosting zapewnia nie tylko nieprzerwaną pracę serwerów. Firma z prawdziwego zdarzenia zawsze odbierze telefon i przyjmie problem Klienta. Jeśli jednak nie lubisz telefonów, to dobrze się składa, bo konieczność kontaktów ograniczona została do minimum – właściwie po co do nas dzwonić, skoro wszystko działa sprawnie ?

Stała dostępność serwerów to priorytet każdego szanującego się usługodawcy hostingowego. Polskie firmy pod względem technologicznym nie różnią się od zagranicznych konkurentów. Możliwych scenariuszy potencjalnych awarii jest wiele, kluczowa jest wówczas szybkość reakcji obsługi. Profesjonalna firma sama wyłapuje każdą nieprawidłowość, zaczynając działać bez potrzeby interwencji Klienta. Zdarza się, że wielu firmach to Klient musi zgłosić problem, by po chwili zatrzymać się na...automatycznych infoliniach i tzw. SOA #1 wysyłanych z automatu.

Jesteśmy zdania, że dla Klientów w ich codziennej pracy nie będą liczyć się techniczne aspekty wykorzystywanego przez nas bezpiecznego systemu serwerowego CloudLinux. Znacznie ważniejsza będzie intuicyjna obsługa cPanelu, wygodnego w użytkowaniu nie tylko dla zaawansowanych użytkowników. Jego zaletą jest polska wersja językowa i poprawne działanie na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety. W Smarthost.pl hostingowe udogodnienia nie są przywilejem, a stałą praktyką dla wszystkich, którzy decydują się na nasze usługi.

 

Ciekawostka na marginesie: na wszystkich naszych serwerach każdy Klient może wybierać preferowana przez siebie wersję PHP: 5.3, 5.4, 5.5, 5.6 i najnowszą PHP 7.0.

 

Zapraszamy:

www.facebook/smarthostpl

www.twitter.com/smarthost_pl

www.smarthost.pl

 

Ostatnio zmieniany Śr. 30 Wrz 2015
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeSmarthost.pl sponsorem upominków na JoomlaDay Polska 2015

Twoje konto