StartWydarzeniaJoomla!Day i świat pełen przyjaciół

Joomla!Day i świat pełen przyjaciół polecany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aż 14 sponsorów ze wszystkich stron świata wspomaga nas w organizacji pierwszego w Polsce Joomla!Day, które odbędzie się 22-23 września w Poznaniu, w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że Joomla! to świat pełen przyjaciół. Wszystkim dziękujemy serdecznie, a szczególnie serdecznie Platynowemu Sponsorowi, firmie GavickPro oraz Złotym Sponsorom - firmom: Microsoft, redComponent.com oraz SigsiuNet.GmBH.

Platynowy Sponsor

Gavick Pro.com

Dziękujemy firmie GavickProGavickPro jest znanym w świecie studio graficznym, produkującym najwyższej jakości szablony i rozszerzenia dla Joomla!. Od lat niezmienną popularnością cieszą się m.in. moduły News Show Pro GK4, Image Show GK4 czy Tabs GK4. Firma ma swoją siedzibę w Polsce, w Krynicy Zdrój.

Grono Złotych Sponsorów

Microsoft sp. z o.o.

Dziękujemy firmie MicrosoftFirma Microsoft pomaga ludziom i firmom na całym świecie realizować w pełni swój potencjał. W kwietniu 2010 roku firma Microsoft podpisała umowę Joomla! Contributor Agreement i zaangażowała się w rozwój podstawowego kodu źródłowego Joomla!.

redComponent

Dziękujemy firmie redComponentFirma redComponent.com z siedzibą w Odense w Danii jest jednym z najbardziej znanych w świecie producentów rozszerzeń dla Joomla, znaną z takich komponentów jak redSHOP, redITEM i redEVENT, redFORM i wiele innych. Oferuje również wysokiej jakości hosting www.iRedHOST.com dla Joomla!.

SigsiuNet.GmBH

Dziękujemy firmie SigsiuNetFirma SigsiuNet.GmBH jest twórcą i dystrybutorem cenionego przez użytkowników rozszerzenia SobiPro - Multi Directory Komponent dla CMS Joomla!. Swoją siedzibę firma ma we Frankfurcie (Niemcy). Duszą projektu jest polski programista Radek Suski, przewodniczący Rady Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Grono Srebrnych Sponsorów

Open Source Matters, Inc.

Dziękujemy Open Source MattersOpen Source Matters jest organizacją non-profit utworzoną w 2005 roku. OSM zapewnia wsparcie Projektowi Joomla! w kwestiach prawnych, finansowych i organizacyjnych.

J.O.O.M SOLUTIONS Co., Ltd

Dziękujemy firmie J.O.O.M SOLUTIONSFirma J.O.O.M Solution Co., Ltd z Hanoi w Wietnamie, znana bardziej pod nazwą JoomlArt.com jest jednym z najbardziej popularnych producentów profesjonalnych szablonów dla Joomla!, Drupala i Magento.

J.O.O.M Solutions Co.,Ltd jest sponsorem video Joomla!Day Polska (transmisji internetowej i dokumenatcji filmowej).

Joomla-Monster.com

Dziękujemy firmie DJ ProjektyWydawca serwisu Joomla-Monster.com firma DJ Projekty z Wejherowa jest obecna na rynku od 2008 roku. Siłą napędową firmy jest zespół profesjonalistów i pasjonatów, który łącząc pracę z hobby tworzą nie tylko atrakcyjne wizualnie, tematyczne szablony do Joomla!, ale również użyteczne i popularne rozszerzenia, m.in. DJ-Catalog, DJ-Classifieds, DJ-Menu, DJ-ImageSlider.

Spółka home.pl

Dziękujemy firmie home.plSpółka home.pl jest największym dostawcą usług hostingowych w Polsce. Firma świadczy usługi związane z rejestracją domen internetowych, hostingiem serwisów www, kontami poczty elektronicznej oraz udostępnianiem aplikacji biznesowych. Z usług home.pl korzysta ponad 250 tysięcy klientów.

SiteGround.com Inc.

Dziękujemy firmie SiteGroundFirma SiteGround z Panamy jest wiodącą firmą hostingową z międzynarodowym uznaniem i ponad ośmioletnim doświadczeniem w branży hostingowej. W portfolio firmy znajduje się obecnie ponad 250 000 domen i ponad 80 000 stron opartych na Joomla!.

Grono Brązowych Sponsorów

AkeebaBackup.com

Dziękujemy firmie AkeebaBackupGrecka firma Nikolasa K. Dionysopoulosa z Nicei jest jedną z najbardziej znanych wydawców oprogramowania dla Joomla!. Swoją popularność zawdzięcza komponentowi Akeeba Backup (dawniej JoomlaPack) do tworzenia kopii zapasowych. W ofercie ma również wyśmienite narzędzie zabezpieczające witryny (Admin Tools) oaz komponenty Akeeba Release System i Akeeba Subscriptions.

Anything Digital LLC

Dziękujemy firmie Anything DigitalAnothing Digital LLC z siedzibą w Milwaukee, w Stanach Zjednoczonych znana jest przede wszystkim z wyśmienitego komponentu sh404SEF, który pozwala na wdrożenie i elastyczne dostosowanie prostych adresów. Wśród oferowanych przez Anothing Digital rozszerzeń są JCal Pro (kalendarz wydarzeń), Josseta (obsługa wielojęzyczności), Advanced Site Search (wzbogacone wyszkiwanie).

Stack Ideas Sdn.

Dziękujemy firmie Stack IdeasStackIdeas jest młodą, ale dynamicznie rozwijaną firmą w Petaling Jaya w Malezji. Dostarcza najwyższej jakości rozszerzenia dla Joomla!. Najbardziej popularny komponent EasyBlog zdobył serca wielu nowicjuszy i profesjonalistów. StackIdeas oferuje również komponenty EasyDiscuss oraz niekomercyjne SectionEx dla Joomla 1.5 oraz Komeento.

Grono Zwykłych Sponsorów

Open Source Training LLC

Dziękujemy firmie Open Source TrainingFirma Open Source Training LLC z Gainesville w Stanach Zjednoczonych jest najbardziej znanym i popularnym na świecie ośrodkiem szkoleniowym prowadzonym przez Steve'a Burge, autora najlepiej sprzedającej się książki o Joomla! przetłumaczonej także na język polski (Oficjalny podręcznik. Joomla! Ćwiczenia). Witryna OSTraining.com oferuje ponad 100 samouczków objaśniajacych wszystkie aspekty Joomla!.

Beesto.com

Dziękujemy firmie Beesto.comFirma Beesto.com świadczy usługi webmasterskie oraz dostarcza użytkownikom Joomla! wysokiej klasy rozszerzeń obsługujących system rezerwacji (Table Booking), pomocy technicznej (Besta Help Desk), program partnerski (Virtue Affiliate), porównania cech produktów i usług (Plan Comparision) i inne (J!Extranet, JMultitier).

Ostatnio zmieniany Śr. 4 Wrz 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaJoomla!Day i świat pełen przyjaciół

Twoje konto