StartPowiadomieniaJustyna Michallek
Justyna Michallek

Justyna Michallek

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku ETI. Przez kilka lat pracowała w różnych instytucjach na stanowiskach informatycznych oraz graficznych, aby w końcu porzucić to i pracować z pasją nad własnymi projektami. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz grafiką komputerową. Członkini JUG-Trojmiasto, współtwórczyni lajfstajlowego portalu tbom.pl, aktywna karotka w Geek Girls Carrots Trojmiasto. Wielbicielka nowych technologii, która wciąż doskonali swoje umiejętności i wiedzę. Współwłaścicielka Agencji Reklamowej TEYA.

URL strony: http://teya.pl

Już wkrótce, pierwszy raz w swojej historii, międzynarodowa konferencja J and Beyond 2017 odbędzie się w Polsce. To świetna okazja do spotkania w gronie twórców stron www i deweloperów projektu Joomla!.

Najlepsze miejsce na nawiązanie kontaktów biznesowych. Trzy dni wartościowych prelekcji ekspertów z całego świata, integracja i świetna zabawa. Niepowtarzalna atmosfera serdeczności i wspólnoty ponad wszelkimi podziałami. Nie może Cię tam zabraknąć!

Tylko dla polskiej społeczności Joomla! Organizatorzy J and Beyond 2017 przygotowali kupon zniżkowy upoważniający do zakupu biletu w promocyjnej cenie 99 euro. Kupon ważny jest do 2 maja 2017 roku.

Co zawiera opłata za bilet

  • Wstęp na trzydniową konferencję J and Beyond 2017
  • Wstęp na wszystkie wykłady
  • Napoje i kawę
  • Obiady
  • Kolacje
  • Torbę powitalną z prezentami i materiałami promocyjnymi od sponsorów
  • Okazjonalną koszulkę

 

Pula biletów jest ograniczona, więc nie warto zwlekać! Kliknij w link i podaj następujący kod:

 

JAB17-NNXJASZZ


Jeśli chcesz poczuć klimat tegorocznego J and Beyond, zachęcam Cię do przeczytania artykułu Przemka Wróbla oraz obejrzenia relacji wideo z J.O.S.C.A.R 2015.

Strona wydarzenia J and Beyond 2017.

Trwa proces transformacji systemu zarządzania Projektem Joomla!.

Jest to wersja zabezpieczeń dla Joomla! 3.x, która naprawia trzy luki w zabezpieczeniach, wprowadza kilka dodatkowych zabezpieczeń i trzy poprawki błędów.

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniaJustyna Michallek

Twoje konto