StartPowiadomieniaWydano Joomla 3.6.1

Wydano Joomla 3.6.1

Wydano Joomla 3.6.1 Autor grafiki: Elisa Foltyn
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

3 sierpnia Projekt Joomla i Zespół Produkcji udostępnił wydanie Joomla! 3.6.1. Jest to wersja z poprawkami zabezpieczeń. Rozwiązano w nim kilka problemów bezpieczeństwa o średnim i niskim poziomie zagrożeń. Gorąco zachęcamy, aby zaktualizować swoje serwisy.

 

Nowości w 3.6.1?

Wersja 3.6.1 rozwiązuje kilka problemów:

  • usunięto błąd, wynikający z wstecznej zgodności w PHP 7.0.9
  • naprawiono przekierowania językowe buforowane w przeglądarce
  • naprawiono uaktualnień z Joomla! 2.5.28
  • naprawiono sterownik baz danych SQLAzure
  • unowocześniono TinyMCE do wersji 4.4.0.

Wydanie Joomla 3.6.1 było możliwe dzięki wytężonej pracy 46 wolontariuszy, którzy przesłali ponad 500 zgłoszeń, obejmujących prawie 150 problemów.

Zobacz listę rozwiązanych problemów na Github-ie, aby poznać więcej szczegółów.

Naprawione luki w zabezpieczeniach

Przed aktualizacją swojej instalacji zapoznaj się sprawdź FAQ do wydania Joomla 3.6.1, czy nie zawierają istotnych informacji lub pomocnych uwag, które zostały zgłoszone już po opublikowaniu aktualizacji.

Zespół produkcyjny będzie nadal regularnie i często udostępniał Społeczności wydania aktualizacyjne. By wiedzieć więcej o pracach rozwojowych CMS Joomla! zajrzyj do Joomla! Developer Network.

Pobieranie

Joomla 3.6.1

Jak możesz pomóc w rozwoju Joomla?

Istnieje wiele sposobów, by włączyć się aktywnie w rozwój Joomla. Nie ma znaczenia, czy jesteś programistą, integratorem czy tylko użytkownikiem Joomla!. Możesz skontaktować się z kimkolwiek z PLT, aby uzyskać więcej informacji albo - jeśli jesteś gotowy - możesz od razu dołączyć do Zespołu Joomla! ds. Błędów

Zespół Joomla! ds. Błędów jest jednym z najbardziej aktywnych w procesie rozwoju Joomla! i zawsze szuka ludzi (nie tylko programistów), którzy mogą pomóc w opracowaniu raportów błędów, kodowaniu poprawek i testowaniu rozwiązań. Jest to świetny sposób na zwiększenie praktycznej wiedzy o Joomla!, a także świetny sposób na poznanie nowych ludzi z całego świata.

Jeśli jesteś zainteresowany, przeczytaj o nas na oficjalnej stronie Dokumentacji Joomla!, a jeśli chcesz się przyłączyć, wyślij maila do koordynatorów Zespołu ds. Błędów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Możesz również pomóc w rozwoju Joomla!, dziękując osobom zaangażowanym w wiele obszarów tego procesu. Na przykład w ciągu minionego roku naprawiono ponad 1250 usterek zgłoszonych do Zespołu ds. Błędów.

Projekt Joomla! pragnie również podziękować wszystkim autorom, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i przesłanie prac włączonych do CMS i frameworka.

Ogromne podziękowania dla naszych wolontariuszy

Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które przyczyniły się do wydania Joomla! 3.6. Ich listę można znaleźć pod adresem Dziękujemy Ci.

Rozszerzaj miłość do Joomla!

Szukasz oficjalnych grafik dla swoich postów na blogu, banerów na stronę lub obrazów do mediów społecznościowych. Możesz je znaleźć w wielu językach w w galerii obrazów - Joomla 3.6.

Zespół Bezpieczeństwa

Wielkie podziękowania należą się Zespołowi Bezpieczeństwa za systematyczną pracę, aby zapewnić bezpieczeństwo Joomla. Aktualnie aktywnymi członkami Zespołu są: Matias Aguirre, Michael Babker, Beat B., Mark Boos, Marco Dings, Nicholas Dionysopoulos, Matias Griese, Thomas Hunziker, David Jardin, Alan Langford, Jean-Marie Simonet, Phil Taylor, Viktor Vogel, George Wilson.

Kierownictwo Zespołu Bezpieczeństwa: Viktor Vogel, koordynator.

Zespół Tłumaczy

Pakiet językowy uaktualnili Zwiastun i Yild.

Autor grafiki: Elisa Foltyn.

Ostatnio zmieniany Cz. 4 Sie 2016
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Kalendarz publikacji

2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Oglądasz teraz:   StartPowiadomieniaWydano Joomla 3.6.1

Twoje konto