StartWydarzeniaPoznaj Joomla! i twórz własne WWW – JUG Trójmiasto zaprasza 28 lutego

Poznaj Joomla! i twórz własne WWW – JUG Trójmiasto zaprasza 28 lutego

II Spotkanie Joomla User Group Trójmiasto II Spotkanie Joomla User Group Trójmiasto
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W sobotę 28 lutego 2015 r. o godz. 10:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się II Spotkanie Joomla! User Group Trójmiasto. To kolejna okazja, by poznać jeden z najpopularniejszych bezpłatnych systemów zarządzania treścią, umożliwiający tworzenie stron WWW i rozbudowanych aplikacji internetowych.

Organizatorzy kierują to spotkanie przede wszystkim do osób młodych – studentów a nawet licealistów – ale zaznaczają, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Dużym atutem wydarzenia jest fakt, że nie jest wymagana wcześniejsza znajomość Joomla! – to bowiem bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze system. Nie musicie też zabierać ze sobą laptopów ani tabletów – wystarczy zwykły długopis.

Ideą spotkania jest nie tylko przybliżenie uczestnikom działania systemu, ale też pobudzenie kreatywności, nawiązanie znajomości, współpraca. Wszystko po to, by pokazać, jak dzięki Joomla! można zostać członkiem międzynarodowej społeczności aktywistów i realizować nawet najodważniejsze pomysły.

Zamiast standardowego schematu spotkań tego typu, polegającego na przygotowywaniu i wysłuchiwaniu prezentacji, JUG Trójmiasto postawi na interaktywne uczestnictwo. Organizatorzy zdradzają, że za pomocą warsztatu postarają się zachęcić gości do wspólnego budowania lokalnej społeczności Joomla!.

Partnerem strategicznym, a zarazem gospodarzem spotkań JUG Trójmiasto jest Gdański Park Naukowo-Technologiczny, oraz trójmiejska społeczność Geek Girls Carrots. Sponsorzy wydarzenia: Joomla-Monster, DJ-Extensions, JAMP oraz wydawnictwo Helion, patronat medialny - portal my3miasto.pl.

Jeśli w ostatnim tygodniu lutego będziesz w okolicy lub masz w Trójmieście znajomych, których interesuje Joomla! - koniecznie przekaż im informację o tym spotkaniu. Nawiązując do idei „otwartości” systemu Joomla!, wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie www Joomla User Group Trójmiasto.

Ostatnio zmieniany Pn. 23 Lut 2015
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaPoznaj Joomla! i twórz własne WWW – JUG Trójmiasto zaprasza 28 lutego

Twoje konto