StartWydarzeniaBezpieczeństwo, biznes i kobiety - trzecie spotkanie JUG Jawor

Bezpieczeństwo, biznes i kobiety - trzecie spotkanie JUG Jawor

Team JUG Jawor Team JUG Jawor Sławomir Pieszczek

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie miłośników Joomla! na Dolnym Śląsku! To już trzecie tego typu spotkanie w ramach Joomla! User Group Jawor. Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy i nowych wrażeń 11 lipca 2015 r. o godz. 15:00 w restauracji DUKAT przy ul. Poniatowskiego 27 w Jaworze.
Na spotkanie może przyjść każdy, nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tworzeniem stron WWW. Osoby posiadające już jakieś doświadczenie, prowadzące firmy świadczące usługi webmasterskie mają szansę nawiązać ciekawe kontakty, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój firmy do przodu!

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny - wymagana jest jedynie rejestracja.

W odróżnieniu od poprzednich spotkań, teraz zarówno część edukacyjno - warsztatowa, jak i tzw. After Party odbędzie się w klimatycznej atmosferze pięknych wnętrz restauracji DUKAT.

Tym razem spotkanie poświęcone będzie głównie bezpieczeństwu witryn internetowych. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję nauczyć się, jak chronić witryny WWW przed atakami oraz, jak postępować po włamaniu na stronę. Michał Trzepizur zapozna uczestników z najczęściej popełnianymi błędami administratorów stron, które obniżają bezpieczeństwo witryny.

Będzie okazja poznać dodatkowe narzędzia, dzięki którym można zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność swojego serwisu WWW, a także zautomatyzować wiele zadań, przez co administrowanie witryną stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.

Poznamy dwa sposoby sposoby przenoszenia strony WWW na hosting, które przedstawi Michał Wargacki.

Zagadnieniami związanymi z biznesem zajmie się Andrzej Herzberg, który zapozna uczestników spotkania z najważniejszymi strategiami biznesowymi, które doprowadziły do sukcesu jego firmę, która od wielu lat działa na rynku światowym. Natomiast Norbert Sulżycki przedstawi nowe narzędzie służące do identyfikacji witryn WWW pod kątem zastosowanego systemu zarządzania treścią.

Współczesne kobiety już nie boją się technologii, choć ich widok w środowisku zdominowanym przez mężczyzn jest jeszcze rzadkością. W społeczności Joomla! jest coraz więcej fantastycznych dziewczyn, które wprowadzają wiele kreatywności i inspirują innych do działania. Nie zabraknie ich także podczas najbliższego spotkania - Justyna Michallek pokaże wszystkim “jak kobiety robią internety”.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco także z uwagi na fakt, że przyjadą uczestnicy i prelegenci z całej Polski. Mamy ogromną nadzieję, że na spotkaniu pojawią się przedstawiciele niemal wszystkich Joomla! User Group w Polsce! Liczymy na to, że przybędzie spora grupa przyjaciół z JUG Silesia, JUG Trójmiasto, JUG Szczecin, a także z pięknych Mazur - JUG Olsztyn.
To jeszcze nie wszystko! Nie dość, że spotkanie jest całkowicie bezpłatnie - możesz zdobyć wiedzę i pogadać z ludźmi związanymi z Joomla!, to jeszcze zapewniamy dodatkowe atrakcje w formie wielu nagród i bardzo atrakcyjnych kuponów rabatowych:

Każdy uczestnik otrzyma kupony rabatowe:

  • 70% rabatu na zakup Zestawu Najlepszych Ebooków na temat Joomla;
  • 60% rabatu na zakup Złotego Pakietu JAMP;
  • 30% rabatu na zakup dowolnego produktu w serwisach DJ-Extensions.com i Joomla-Monster.com;
  • 30% rabatu na zakup dowolnego produktu wydawnictwa Strefa Kursów;
  • 20% rabatu na zakup dowolnego produktu firmy Akeeba Ltd.;

Zorganizowanie spotkania byłoby bardzo trudne lub po prostu niemożliwe, gdyby nie wsparcie Naszych Partnerów:

Po prelekcjach i wykładach przewidziane jest After Party, podczas którego, w luźnej atmosferze będzie można bliżej się poznać, nawiązać nowe kontakty i porozmawiać nie tylko o bezpieczeństwie witryn internetowych i biznesie ;-)

Nie ważne, czy mieszkasz w Jaworze, Legnicy, Wrocławiu i okolicach! Jeżeli chcesz przyjechać z dowolnego miejsca na świecie, ZAPRASZAMY!

Notatka: JUG Jawor - MUSZĘ BYĆ!

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona należy wcześniej zarejestrować swój udział korzystając z formularza umieszczonego na na oficjalnej stronie Joomla! User Group Jawor: http://jug-jawor.joomla.pl/

Aktualne informacje możne także śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/jugjawor

Ostatnio zmieniany Cz. 2 Lip 2015
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaBezpieczeństwo, biznes i kobiety - trzecie spotkanie JUG Jawor

Twoje konto