StartPromocjeMicrosoft - złoty sponsor JD

Microsoft - złoty sponsor JD

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Światowy lider branży nowych technologii - Microsoft, który od wielu lat wspiera również rozwój wolnego oprogramowania, już po raz drugi sponsoruje JoomlaDay.

Microsoft jest dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych - to stawia go w pozycji lidera branży nowych technologii. Wśród sztandarowych produktów znajduje się system operacyjny Windows. Jego najnowsza wersja – Windows 8 to pierwszy w pełni dotykowy system operacyjny, który działa na klasycznych komputerach, ale także urządzeniach z ekranami dotykowymi.

Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing, i jako jedyny dostawca posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno aplikacji, infrastruktury, jak i platformy programistycznej w formie usług w chmurze obliczeniowej. Rozwiązania chmurowe mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, jak np. usługa Office 365 czy Windows Azure, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej.

Microsoft Openness

- Naszym celem jest promowanie większej interoperacyjności, oferty i możliwości wyboru dla klientów i programistów z całej branży dzięki zwiększeniu otwartości i współdzieleniu jeszcze większej ilości informacji o naszych technologiach - mówi Steve Ballmer, CEO, Microsoft.

Wsparcie dla społeczności Open Source, współpraca i promocja użytkowników, to nowy kierunek i nowe standardy stosowane w produktach Microsoftu. Jak zapewniają przedstawiciele, firma Microsoft zmienia się i staje się bardziej otwarta, jeśli chodzi o sposób współpracy z innymi firmami z branży, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oraz podejście do technologii chmury.

Więcej informacji na temat projektu Microsoft Openness jest dostępna na stronie: www.microsoft.com/poland/openness

Ostatnio zmieniany Cz. 26 Wrz 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeMicrosoft - złoty sponsor JD

Twoje konto