StartPromocjeJoomla-Monster na JoomlaDay Poland!

Joomla-Monster na JoomlaDay Poland!

Oceń ten artykuł
(28 głosów)

Już za dwa tygodnie w Łodzi JoomlaDay Poland 2013! Oprócz fascynujących prezentacji na uczestników czeka specjalny prezent od Joomla-Monster.

Przed nami druga odsłona polskiej edycji JoomlaDay. 5 i 6 października w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego pasjonaci CMS Joomla! podzielą się wiedzą o rozwiązaniach, funkcjach, innowacjach i przyszłości najpopularniejszego opensource’owego systemu świata. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Jako srebrny sponsor JoomlaDay przygotowaliśmy prezent dla wszystkich uczestników konferencji. Na ulotkach reklamowych Joomla-Monster znajdziesz kupon rabatowy upoważniający do 50% zniżki na szablony z Joomla-Monster oraz dodatki z DJ-Extensions!

Na najważniejszej w Polsce imprezie społeczności Joomla! pojawimy się nie tylko w roli srebrnego sponsora, ale również jako prelegenci. Wśród wielu fascynujących prezentacji znalazło się miejsce na dwa tematy, które przybliżą nasi eksperci. W obu przypadkach skoncentrujemy się na efektywności i szybkości działania połączonej z profesjonalnymi rezultatami.

Na pytanie „Jak zbudować portal miejski w 45 minut?” odpowiemy w sobotę 5 października o godz. 12:35. Udowodnimy, że stworzenie funkcjonalnej i reprezentacyjnej strony nie musi być kosztowne ani czasochłonne. Pokażemy, jak w praktyczny sposób zbudować portal miejski zawierający tablicę ogłoszeń, katalog lokalnych firm, galerie i multimedia w oparciu o nasze rozwiązania. Więcej o prezentacji tutaj

Tego samego dnia o godzinie 11:40 odbędzie się prezentacja Marcina Merchela „Szybkie, łatwe i efektywne dostosowanie strony z frameworkiem EF3”. Będzie to wspaniała okazja, by poznać możliwości potężnego frameworka EF3 dla Joomla 3.x. Prelegent przybliży funkcje, możliwości oraz perspektywy rozwoju tego narzędzia. Czytaj więcej na stronie wydarzenia.

Zapraszamy na JoomlaDay Poland 2013 do Łodzi w dniach 5 - 6.10.2013. Zgłoszenia są przyjmowane na www.joomla-day.pl/zamowienie. Program i inne przydatne informacje: www.joomla-day.pl i www.facebook.com/JDayPoland. Organizatorem JoomlaDay jest Fundacja PCJ Otwarte Źródła.

Ostatnio zmieniany Cz. 19 Wrz 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeJoomla-Monster na JoomlaDay Poland!

Twoje konto