StartPromocjeTemplateMonster.com - srebrny sponsor JD

TemplateMonster.com - srebrny sponsor JD

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Założona w 2002 roku, TemplateMonster.com był jedną z pierwszych firm specjalizujących się w dostarczaniu szybkich i niedrogich rozwiązań, pomocnych przy projektowaniu stron internetowych z wykorzystaniem systemów CMS.

11 lat doświadczenia

Ciężka praca 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu pozwoliła właścicielom firmy na budowę zespołu ekspertów i programistów, który opracował precyzyjny mechanizm tworzenia szablonów wysokiej jakości. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni 11 lat działalności, zespół TemplateMonster wykorzystuje w codziennej pracy, aby jeszcze lepiej dostosować swoje wirtualne produkty do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Około 2 000 000 klientów i prawie 50 000 zaprojektowanych szablonów, stawia firmę w gronie światowych liderów w grupie produktów e-Commerce. Śmiało można stwierdzić, że bogate portfolio produktów firmy sprawia że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

TemplateMonster i CMS Joomla!

Na przestrzeni kolejnych lat, stale powiększające się grono klientów spowodowało konieczność rozbudowy zespołu pracowników, i wprowadzenie podziału na mniejsze grupy zadaniowe, co usprawniło cały proces obsługi klienta, jak również pozwoliło jeszcze lepiej realizować kolejne projekty i wdrażać nowe usługi.

Po 5 latach działalności Template Monster dostrzegł potencjał jaki daje system CMS Joomla! i bez wahania zareagował na potrzeby użytkowników, rozszerzając swoje portfolio o kolejne produkty.
- Nasze rozważania były proste : Joomla! jest po pierwsze darmowym system zarządzania treścią, opartym na kodzie Open Source, który pozwala zarządzać treścią strony internetowej za pomocą prostego i intuicyjnego panelu zarządzania.

Najlepsze i najnowsze techniki wykorzystywane w procesie projektowania szablonów dla Joomla! gwarantują dla obecnych i przyszłych klientów wysoki komfort pracy i zadowolenie. Nic więc dziwnego, że każdy kolejny dzień, tydzień, miesiąc i rok, sprawiły że baza nowych szablonów stale rosła. W tej chwili w ofercie jest ich ponad 1200. Możliwość określenia wszystkich parametrów oraz nałożenia filtrów sprawia, że znalezienie odpowiedniego szablonu znacznie oszczędza czas klientów firmy Template Monster.

Oprócz codziennej pracy nad flagowymi produktami firmy, zespół Template Monster dokładnie bada i analizuje wszystkie najnowsze trendy dotyczące projektowania stron internetowych, technik , metod i tendencji, a wszystko po to aby dla klientów dostarczyć produkty o najwyższej jakości.

W przypadku pytań lub problemów dotyczących zakupionych szablonów lub usług firmy, przez całą dobę działa wysoko wykwalifikowany zespół wsparcia, który udziela fachowej i rzetelnej pomocy niemalże natychmiast, zawsze wskazując wszystkie możliwe rozwiązania danego problemu.

Uczestnicy JoomlaDay będą mogli uzyskać ogółem 55 zniżkowych kodów promocyjnych (zniżki od 90% do 20%) na zakup szablonów TemplateMonster.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą produktową firmy Temlate Monster i zachęcam do odwiedzenia naszej strony, dostępnej pod adresem: http://www.templatemonster.com

Ostatnio zmieniany Cz. 26 Wrz 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeTemplateMonster.com - srebrny sponsor JD

Twoje konto