Zasady i warunki

Strona events.joomla.org Strona events.joomla.org
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Informacje o wydarzeniach organizowanych przez Ciebie lub Twoją grupę użytkowników Joomla! możesz promować w katalogu wydarzeń na oficjalnej stronie Projektu Joomla.

Wprowadzenie do events.joomla.org

Celem strony events.joomla.org jest udostępnianie organizatorom wydarzeń możliwości umieszczania informacji promujących wydarzenia Joomla! na całym świecie. Aby to osiągnąć, zamieściliśmy tutaj kilka warunków korzystania z tej usługi oraz wytycznych, które zostały stworzone po to, aby zachować spójność oraz przyspieszyć proces akceptacji wydarzeń.

Szanujemy prawa jednostek i oczekujemy od Ciebie tego samego. Jeżeli uważasz, że jakiekolwiek wydarzenie narusza jakąkolwiek ze znajdujących się tutaj wytycznych, lub też potrzebujesz zwrócić na to uwagę zespołu organizującego wydarzenie, użyj linku „Kontakt” w menu użytkownika, aby skontaktować się z Zespołem Wydarzeń Joomla.

Jeżeli jesteś początkującym organizatorem wydarzeń związanych z Joomla! i nigdy wcześniej tego nie robiłeś, przed wysłaniem swojego wydarzenia do akceptacji przeczytaj poradnik Jak zorganizować JoomlaDay.

Zasady postępowania oraz ogólnie akceptowane postępowanie

  • Takie same Społecznościowe Zasady Postępowania, które są używane w grupie stron joomla.org są także wykorzystywane tutaj na stronie http://events.joomla.org
  • Spam nie będzie tolerowany.
  • Na każdego organizatora wydarzeń może przypadać tylko jedno konto.

Akceptacja wydarzeń

  • Wszystkie wydarzenia JoomlaDay oraz konferencje Joomla! muszą być zgodne ze Statutem JoomlaDay.
  • Wszystkie zgłoszenia spotkań Grup Użytkowników Joomla! muszą być związane z fizycznymi spotkaniami grup użytkowników. Żadne wirtualne spotkania lub spotkania online nie będą akceptowane.
  • Wszystkie zgłoszenia muszą posiadać kompletny opis wydarzenia wraz z poprawnymi danymi kontaktowymi.
  • Wszystkie wydarzenia linkujące do zewnętrznych adresów URL muszą linkować do witryn lub stron, które są powiązane z danym wydarzeniem i zawierają dalsze informacje.
  • Wszystkie domeny wydarzeń powiązanych z Joomla! muszą być zaakceptowane przez Open Source Matters Inc. przed umieszczeniem wydarzenia na stronie events.joomla.org.
  • Niekompletne lub zbyt uogólnione zgłoszenia nie będą akceptowane.
  • Jedynie wydarzenia pochodzące z zarejestrowanej Grupy Użytkowników Joomla! będą zaakceptowane.

Powyższy tekst jest tłumaczeniem publikacji Terms and Conditions wykonanym przez Tomasza Dziudę. Dziękujemy, Tomku.

Ostatnio zmieniany Pn. 9 Cze 2014
comments powered by Disqus Powrót na górę

Czytaj Magazyn Społeczności

Oglądasz teraz:   SpołecznośćWydarzenia Joomla!Zasady i warunki