StartWydarzeniaGoogle Summer of Code

Google Summer of Code polecany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatni moment składania aplikacji!

Google Summer of CodeNajbardziej utalentowani studenci - programiści z całego świata od kilku lat biorą corocznie udział w prestiżowym programie Google: "Summer of Code". Joomla! od zeszłego roku jest jednym z projektów w tym programie. Na czym polega udział w Joomla! Summer of Code najlepiej zorientować się z wywiadu z Mateuszem Krzeszowcem - jednym z laureatów w poprzednim roku, a obecnie (dzięki udziałowi w tym projekcie) - członkowi Joomla! Core Team.

W tym roku uczestnicy Summer of Code będą pracowali pod bezpośrednią opieką członków Joomla! Core Team nad projektami związanymi z Joomla! 1.5 - można będzie wybrać pomiędzy opracowaniem wybranego przez siebie rozszerzenia możliwości Joomla! w postaci dodatku (komponentu, modułu, wtyczki) lub opracowaniem nowych funkcji dla bibliotek w ramach framework Joomla!.

Jeśli jesteś studentem, znasz PHP, podoba Ci się Joomla!, chcesz spróbować swoich sił na międzynarodowej arenie w ramach prestiżowego programu - już dziś wypełnij wniosek (najpóźniej 8 maja).

Ostatnio zmieniany Śr. 28 Mar 2012
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaGoogle Summer of Code

Twoje konto