ZasobyNa Twoją witrynęUkazała się pierwsza stabilna wersja SobiPro

Ukazała się pierwsza stabilna wersja SobiPro polecany

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dokładnie rok temu, wydaliśmy pierwszą publiczną wersję beta komponentu SobiPro. Rok to wystarczająco dużo czasu aby oprogramowanie dojrzało, i rzeczywiście, byliśmy mile zaskoczeni, jak niewiele błędów zostało odkrytych od czasu ostatniego wydania release candidate komponentu SobiPro.
Dlatego przyjemnością informujemy, że dziś, rok po pierwszej wersji beta, ukazała się pierwsza stabilna wersja SobiPro.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w testowaniu i poprawianiu SobiPro. Podziękowania także dla naszej społeczności za wszystkie sugestie i wkład w rozwój tego projektu.

Pobierz SobiPro 1.0  za darmo ze strony internetowej SobiPro Club

Dla naszych klubowiczów oferujemy pakiet aktualizacji z wersji RC5 do 1.0 Stable.  Ten pakiet aktualizacyjny może być używany na Joomla! 1.5 i na Joomla! 1.6/7

Pełną listę wszystkich zmian można znaleźć pod adresem: http://sobipro.sigsiu.net/sobipro/changelog-list


SobiPro to nowej generacji komponent dla Joomla! 1.5/6/7 zaprojektowany do budowania wszelkiego rodzaju katalogów bazujący na sukcesie i doświadczeniach zdobytych podczas rozwoju i wparcia dla jednego z najpopularniejszych tego typu komponentów - Sobi2.

Zbudowany od podstaw, SobiPro posiada wiele nowych cech, które czynią ten komponent bardziej elastycznym, bardziej wydajnym i tym samym idealnym wyborem dla wielu stron internetowych opartych na CMS Joomla!. SobiPro jest bardzo wysoce konfigurowalnym komponentem multi-katalogu, który pozwala na łatwe rozszerzenie stron opartych na Joomla! o funkcjonalność katalogu produktów, katalogu plików oraz dokumentów, katalogu nieruchomości i wiele, wiele innych.

Zobacz więcej: http://pliki.joomla.pl/katalog/katalogi-i-dokumentacja/katalogi/sobipro.html

Ostatnio zmieniany So. 23 Lut 2013
Powrót na górę
Oglądasz teraz:   ZasobyNa Twoją witrynęUkazała się pierwsza stabilna wersja SobiPro