StartWydarzenia4 marca z Joomla w Krakowie!

4 marca z Joomla w Krakowie!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Małopolska Grupa Użytkowników Joomla zaprasza 4 marca od godziny 10 na swoje 2. spotkanie w Krakowskim Parku Technoologicznym przy ul. Podole 60 w Krakowie.

Porgram drugiego spotkania został pomyślany tak, że usatysfakcjonuje i Joomlowych nowicjuszy, i bardziej doświadczonych administratorów, i osoby zajmujące się Joomla zawodowo - projektantów www, deweloperów.

Nowicjuszom Wojtek Babicz doradzi w swojej prezentacji, jaki wybrać hosting, a Tomek Jeska przedstawi podstawy optymalizacji strony Joomla pod kątem wyszukiwarki Google.

Bardziej doświadczonym użytkownikom Grzegorz Mamoń opowie, jak korzystać na swojej stronie z webmasterskich narzędzi Google.

Programiści, deweloperzy, projektanci wyjdą ze spotkania bogatsi o kompleksowe rozwiązania, które przedstawi Tomek Jeska w prezentacji Zaplecze pozycjonerskie i pozycjonowanie z Joomla! w praktyce oraz Jan Krzywanek w prezentacji Efektywne zarządzanie wieloma stronami WWW.

To nie wszystko! Po zakończeniu prezentacji zaplanowano Afterparty.

Szczegółowy program i bieżące informacje znaleźć można na stronie domowej JUG Małopolska oraz profilu JUG Małopolska na Facebnooku. Zapraszamy!

Ostatnio zmieniany Pn. 30 Sty 2017
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzenia4 marca z Joomla w Krakowie!

Twoje konto