StartPromocjeOktawave - złoty sponsor JoomlaDay 2014

Oktawave - złoty sponsor JoomlaDay 2014

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Oktawave jest innowacyjną platformą infrastruktury na żądanie (IaaS), w ramach której można uruchomić, przetwarzać lub przechowywać dowolne zasoby - stronę WWW, aplikację biznesową, projekt startupowy lub rozwiązanie korporacyjne.

Portfolio usług Oktawave obejmuje przede wszystkim środowiska serwerowe w chmurze (OCI), bezpieczny oraz najszybszy na świecie system przechowywania i przetwarzania danych (OVS, OCS), a także środowiska bazodanowe i aplikacyjne. Wśród przewag konkurencyjnych należy wymienić przede wszystkim całkowicie autorski system prowizjonowania i zarządzania chmurą, wyposażony w unikatowy mechanizm Autoskalera, który pozwala na automatyczne dostosowywanie wielkości infrastruktury do aktualnego obciążenia aplikacji.

Oktawave to także autorska architektura przechowywania danych, na wielu poziomach pozbawiona awaryjnych i wolnych dysków twardych. W zakresie szybkości dostępu do danych Oktawave jest obecnie najszybszą chmurą obliczeniową na świecie, która w testach osiągnęła wydajność na poziomie 1 000 000 IOPS.

Oktawave w zakresie wykorzystywanych technologii pozyskała partnerów takich jak ATM (centrum danych) Dell, HP oraz Citrix (warstwa sprzętowa) VMware (warstwa wirtualizacyjna), a także Microsoft czy Parallels (warstwa aplikacyjna).

Jeśli chodzi o narzędzia webmasterskie i deweloperskie Oktawave oferuje gotowe środowiska uruchomieniowe (LAMP/WAMP, Ruby, Python, .NET), otwarte API oraz wiele mechanizmów ułatwiających wdrożenie (np. snaphoty). W swojej ofercie utrzymuje również prekonfigurowane i skalowalne aplikacje takie jak Joomla!, Drupal czy Wordpress.

Do grona firm, które zaufały Oktawave należą m.in. : Coca-Cola, TUI, AVIVA czy Grupa Pracuj.pl.

Więcej informacji na www.oktawave.com

Ostatnio zmieniany Cz. 28 Sie 2014
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeOktawave - złoty sponsor JoomlaDay 2014

Twoje konto