StartPromocjeJoomla-Monster - srebrny sponsor JoomlaDay2014

Joomla-Monster - srebrny sponsor JoomlaDay2014

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Joomla-Monster to jeden z czołowych dostawców szablonów. Znany od 2008 roku, tworzony przez zespół profesjonalistów i pasjonatów serwis już od pierwszych Joomla-Day w Polsce wspiera imprezę jako sponsor, a członkowie teamu dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach prezentowanych przez siebie interesujących wykładów.

Stawiając na wysoką jakość, łatwość obsługi, wygodę, estetykę i zgodność ze standardami tworzonych przez siebie templatek joomla-monster zyskał w niedługim czasie sporą rzeszę zadowolonych użytkowników

Niedawna przebudowa serwisu joomla-monster.com stworzyła całkiem nowe możliwości. Nowy system subskrypcyjny umożliwia lepszy dostęp do produktów a system ticketowy ułatwia pomoc w rozwiązywaniu problemów, z którymi mogą zetknąć się użytkownicy.

Ale Joomla-Monster to nie tylko eleganckie i niepretensjonalne szablony. Serwis stanowi część większej organizacji. Firma zarządzająca całością (DJ-Projekty) świadczy usługi wdrożeniowe, realizując często skomplikowane prace projektowe i programistyczne.

Wraz z większością szablonów dostarczane są użyteczne rozszerzenia z dj-extensions.com. Oto klika przykładowych dostępnych komponentów:

  • DJ-Catalog2 - nowoczesny katalog (mogący służyć jako katalog produktów lub po ostatnich zmianach również jako system zamówień online)
  • DJ-Classifieds - rozbudowany system ogłoszeniowy umożliwiający pobieranie opłat za zamieszczane ogłoszenia
  • DJ-MediaTools - system do budowy galerii, wideo galerii, sliderów graficzno-tekstowych, współpracujący z innymi komponentami: artykuły Joomla, produkty VirtueMart, produkty HikaShop, K2, DJ-Catalog2, DJ-Classifieds (automatyczne pobieranie ilustracji i zawartoś
  • Komponent umożliwia również multiupload obrazków i działa na urządzeniach mobilnych korzystając z funkcji „touch screen”
  • DJ-MegaMenu - rozbudowany system rozwijalnego, wielopoziomowego menu, umożliwiający również umieszczanie modułów wewnątrz struktury nawigacyjnej.
  • DJ-Tabs - intuicyjny i przyjazny system zakładek
  • DJ-Suggester - umożliwia wyświetlanie sugerowanej treści podczas przeglądania zawartości witryny

Joomla-Monster.com jest więc wyjątkowym sklepem dla końcowych użytkowników, ale również, (dzięki różnym opcjom subskrypcyjnym) staje się atrakcyjną platformą dla deweloperów. Oferta jest zróżnicowana i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto również zwrócić uwagę na częste i atrakcyjne promocje. Jakość szablonów oraz ich możliwości funkcjonalne w połączeniu z atrakcyjnymi komponentami można docenić przeglądając wersje demonstracyjne oraz specjalne filmy instruktażowe.

Ostatnio zmieniany Cz. 28 Sie 2014
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeJoomla-Monster - srebrny sponsor JoomlaDay2014

Twoje konto