StartPromocjeKursy Wideo Joomla – Kompendium

Kursy Wideo Joomla – Kompendium

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Popularny serwis eduweb.pl opublikował zestaw kursów wideo, które pozwolą Ci szybko opanować zarówno podstawy, jak i zaawansowane techniki pracy z najnowszą wersją systemu CMS Joomla. Na przestrzeni trzech kursów i ponad 20 godzin materiałów wideo z lektorem – doświadczonym ekspertem, poznasz podstawy obsługi Joomla!, nauczysz się tworzyć własne szablony oraz rozszerzenia, jak komponenty i dodatki. To największe i najbardziej kompletne polskojęzyczne kompendium Joomla! w sieci.

Na kompendium składają się trzy kursy Joomla:

Kurs Joomla – Podstawy

W kursie Joomla – Podstawy dowiesz się jak zainstalować i skonfigurować Joomla!, a także jak skutecznie zarządzać treścią z pomocą zaplecza. Ten kurs to jednak więcej niż wprowadzenie do pracy z Joomla!.

Znajdziesz w nim między innymi obszerną sekcję o najlepszych technikach pozycjonowania witryny przygotowanej w Joomla!. Dowiesz się także, jak dostosować domyślny szablon do własnych potrzeb, podmieniając grafikę i zmieniając kompletnie układ strony.

W trakcie kursu stworzysz kompletną witrynę, by w końcu wysłać ją na serwer produkcyjny dostępny dla odwiedzających.

Zobacz opis kursu i darmowe lekcje: Kurs Joomla – Podstawy: Kurs wideo Joomla! Podstawy.

Kurs Joomla – Techniki Pracy

Kurs wideo. Kompendium. Joomla! Techniki Kurs Joomla – Techniki Pracy to zaawansowany materiał, który jest kolejnym etapem pracy z Joomla. Dowiesz się w nim, jak stworzyć własny szablon od podstaw i zintegrować go z Joomla!.

Poznasz także szereg zewnętrznych, najlepszych dodatków. Nauczysz się również pisać własne dodatki, takie jak moduły czy komponenty.

Będziemy krok po kroku tworzyć i udoskonalać witrynę bazującą na szablonie zgodnym z najnowszymi standardami HTML5 i CSS3.

Zobacz opis kursu i darmowe lekcje: Kurs Joomla Techniki pracy Kurs wideo Joomla! Techniki pracy.

Kurs Joomla – Tworzenie Dodatków

W ostatniej, zaawansowanej części Kompendium, na przestrzeni 7 godzin praktycznego szkolenia wideo, dowiesz się jak rozszerzyć możliwości Twoich stron w Joomla! o nowe funkcjonalności. Nauczysz się tworzyć komponenty, moduły, dodatki, a także paczki Językowe z wykorzystaniem PHP i MySQL.

Materiał prezentuje szereg praktycznych przykładów - jednym z nich jest budowanie własnego komponentu wykorzystującego jQuery oraz Google Maps. Wyświetla on szczegółowe informacje oraz umożliwia rejestrację użytkowników.

Zadbamy także o warstwę administracyjną i przygotujemy odrębną sekcję na zapleczu.

Zobacz opis kursu i darmowe lekcje: Kurs Joomla – Tworzenie Dodatków: Kurs wideo Joomla! - Dodatki

Wszystkie trzy kursy możesz kupić z rabatem 15% w ramach specjalnie przygotowanego pakietu bezpośrednio na stronie: Kurs wideo Joomla! - pełny pakiet

Polecamy!

Ostatnio zmieniany N. 18 Lis 2012
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeKursy Wideo Joomla – Kompendium

Twoje konto