StartPromocjeZadbaj o bezpieczeństwo

Zadbaj o bezpieczeństwo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serwis Domeny.pl uznany został najprzyjaźniejszą stroną WWW do rejestracji domen w Polsce, wynika z raportu serwisu Interaktywnie.com - „Użyteczność w Internecie”. Wyszukiwarka domen na Domeny.pl oferuje w trybie bezpośrednim aż 28 popularnych końcówek domen oraz dostęp do 120 polskich rozszerzeń regionalnych. Oferta Domeny.pl pozwala rozpocząć przygodę z Internetem już od 0 zł.

Serwery wirtualne

Domeny.pl rozwija swoją ofertę hostingową i zbiera nagrody. Serwer MyHost został wyróżniony przez miesięcznik PC World w kategorii „Najlepsza Opłacalność” w porównaniu najpopularniejszych usług hostingowych. Niedawno parametry serwerów zostały podwojone (powierzchnia). Teraz można wykorzystać na pocztę e-mail i strony www aż 120 GB.

Certyfikaty SSL

Domeny.pl stworzyło także serwis CertyfikatySSL.pl - największy polski sklep z certyfikatami SSL. Udało się tu zgromadzić ponad 100 różnego typu produktów, czołowych producentów technologii SSL. Znajdują się tu m.in. certyfikaty chroniące domeny, oprogramowanie, pocztę elektroniczną i pieczęcie bezpieczeństwa.

Ostatnio zmieniany N. 24 Lut 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeZadbaj o bezpieczeństwo

Twoje konto