Zlecamy wykonanie witryny

Joomla! umożliwia stworzenie witryny samodzielnie. Ale nie każdy ma na to czas. I nie każdy, nawet jeśli dysponuje czasem, potrafi stworzyć stronę atrakcyjną i skuteczną. Wykonanie witryny można powierzyć agencji reklamowej lub wolnemu strzelcowi. Podpowiadamy, jak się do tego przygotować.

Krok 1: Sporządź specyfikację

Witryna jak garnitur, najlepiej gdy skrojona wedle gustu i na miarę. Wykonawca witryny pomoże zapewne sprecyzować jej cele, strukturę i zakres usług, ale na pewno nie wyręczy Cię w określeniu podstawowych założeń. Jeśli więc chcesz witryny skrojonej na swoją miarę i wedle swojego gustu, opisz, jak ma wyglądać, czyli opracuj specyfikację witryny i zgromadź niezbędne materiały.

Pomocą w tym zadaniu posłuży Ci poradnik Specyfikacja witryny.

Krok 2: Znajdź wykonawcę

Znalezienie dobrego wykonawcy witryny wydaje się proste dopóty, dopóki nie spróbujemy zorientować się w rynku usługodawców. Znajdziemy wprawdzie zatrzęsienie ofert, ale w marketingowym szumie informacyjnym łatwo się pogubić.

Godnych uwagi oferentów pomoże Ci znaleźć przewodnik Wybieramy wykonawcę witryny.

Krok 3: Dopilnuj umowy

Zlecenie wykonania witryny rozpoczyna dłuższą współpracę z wybranym wykonawcą. Realizacja zlecenia potrwa zapewne kilka tygodni, ale obsługa witryny może wymagać pomocy specjalisty w jej utrzymaniu i unowocześnianiu. Treść zawieranej z wykonawcą umowy może zdecydować o bezkolizyjnej współpracy z wykonawcą w trakcie tworzenia witryny, jak i po oddaniu jej do użytku.

Przejrzyj podpowiedzi Jak zawrzeć korzystną umowę?.

Ostatnio zmieniany Cz. 15 Sie 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę
Oglądasz teraz:   O Joomla!Joomla! w praktyceZlecamy wykonanieZlecamy wykonanie witryny