Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
ZasobyNa Twoją witrynęMarek Dylewicz
Marek Dylewicz

Marek Dylewicz

Sogo przygotował na paczkę z nową wersja forum JoomlaBoard wzbogaconą dodatkowo o możliwość integracji z ochroną antyspamową, realizowaną poprzez wsparcie komponentu SecurityImages lub dodatku spam_fix.
Polski plik językowy forum i komponentu SecurityImages - autorstwa zwiastuna.

Joomap 2.05 PL

Pt. 5 Maj 2006

Ukazała się nowa wersja Joomap - komponentu do budowy mapy serwisu. W nowej wersji znajdziemy poprawione znalezione wcześniej błędy oraz poprawione funkcjonowanie z PHP5. Paczka instalacyjna do pobrania z naszego działu plików.

W dziale z komponentami znaleźć można polską adaptację popularnego forum, znanego w Mambo pod nazwą SimpleBoard. W Joomla nazwa ta to oczywiście JoomlaBoard, najnowsza przystosowana w pełni do współpracy z Joomla! wersja nosi numer 1.1.1. Paczka z komponentem do pobrania stąd.

Wszystkim, którzy chcą zarządzać dystrybucją newsletterów (biuletynów) z poziomu swego serwisu proponujemy nową, polską wersję komponentu i modułu Letterman w wersji 1.20.
W nowej wersji poprawiono błędy znalezione w poprzednich wydaniach, dodano możliwość wysyłania maili stopniowo, umożliwiono też weryfikację adresów e-mail.

Odwiedź katalog JED

Nowe rozszerzenia

Oglądasz teraz:   ZasobyNa Twoją witrynęMarek Dylewicz