Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/strefakursow.pl/allegro/kurs_joomla_25/joomla.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/strefakursow.pl/opis_kursow/132_kurs_joomla_tworzenie_szablonow/mini.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/strefakursow.pl/allegro/kurs_joomla_25/joomla.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/strefakursow.pl/opis_kursow/132_kurs_joomla_tworzenie_szablonow/mini.jpg'
StartPromocjeKursy Joomla 2.5

Kursy Joomla 2.5 polecany

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wydawnictwo Strefa Kursów opublikowało trzy nowe kursy na temat Joomla 2.5

Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5

Kurs stworzony został w oparciu o najnowszą wersję Joomla 2.5 w polskiej wersji językowej. Dzięki temu masz pewność, że nauczysz się tworzyć strony internetowe z użyciem nowoczesnych rozwiązań. Oglądając filmy instruktażowe szybko opanujesz postawy i będziesz w stanie zbudować pierwszą witryną dosłownie w godzinę. Zaczniemy od wykonania instalacji na serwerze lokalnym oraz serwerze zdalnym. Potem szczegółowo pokażemy jak korzystać ze wszystkich istotnych narzędzi tego systemu. Dowiesz się jak tworzyć artykuły, kategorie, menu oraz jak korzystać z modułów i komponentów. Przy okazji omówimy instalację dodatków – wyposażymy naszą witrynę w galerię, forum dyskusyjne oraz połączymy ją z profilem Facebook. W kolejnych rozdziałach dowiesz się jak edytować wygląd strony oraz jak tworzyć konta użytkowników. Omówimy także podstawowe zagadnienia dotyczące pozycjonowania oraz optymalizacji dla wyszukiwarek. Nasz kurs zakończymy omówieniem ciekawego komponentu, który umożliwia tworzenie kopii zapasowej całej witryny. Pokażemy także jak przenieść stronę na inny serwer. Krótko mówiąc opanujesz cały proces budowania strony z użyciem systemu Joomla.

Zobacz opis kursu i darmowe lekcje: Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5

 

 

Kurs Joomla 2.5 tworzenie szablonów

Kurs omawia wszystkie istotne aspekty tworzenia szablonów do systemu Joomla w najnowszej wersji 2.5. Pokazujemy jak wykonać kompletny projekt od podstaw. Rozpoczniemy od stworzenia statycznej witryny z użyciem najnowszych standardów HTML5. Omówimy także tworzenie arkusza stylów. Następnie statyczną witrynę zamienimy na dynamiczny szablon. Dowiesz się jaką funkcję pełnią poszczególne pliki i katalogi szablonu. Pokażemy ci jak utworzyć pozycje dla modułów oraz jak przygotować poprawną paczkę instalacyjną. W kolejnych rozdziałach dowiesz się jak dostosować style do współpracy z systemem Joomla. Kurs zapewni ci także możliwość opanowania zaawansowanych zagadnień: tworzenie edytowalnych parametrów, nadpisywanie modułów itp. Ta wiedza pozwoli ci tworzyć atrakcyjne, dynamiczne szablony z bogatą funkcjonalnością.

 

Zobacz opis kursu i darmowe lekcje: Kurs Joomla 2.5 tworzenie szablonów

 

 

Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy

VirtueMart 2 to udoskonalona wersja popularnego komponentu dla systemu Joomla. Oznacza to, że oprócz samego sklepu możesz stworzyć rozbudowaną i bardzo funkcjonalną witrynę korzystając z bogatych możliwości systemu Joomla. VirtueMart 2 łączy duże możliwości z prostą i wygodną obsługą o czym przekonasz się oglądając nasz kurs. Dowiesz się jak zainstalować system Joomla oraz komponent sklepu internetowego. Dowiesz się jak dodać produkty, jak obsługiwać zamówienia oraz jak zarządzać sklepem. Poznasz także zagadnienia dotyczące wysyłek i płatności. Przy okazji pokażemy ci jak dostosować sklep do własnych potrzeb: omówimy edycję funkcjonalności oraz wyglądu sklepu.

 

Zobacz opis kursu i darmowe lekcje: Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy

 

Ostatnio zmieniany Śr. 21 Lis 2012
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeKursy Joomla 2.5

Twoje konto