SpołecznośćPrawneKatalog usługDodaj dziś swą ofertę!

Dodaj dziś swą ofertę!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Przedstaw swoją ofertę w naszym Katalogu usług. Daj się poznać. Pokaż się na rynku firm świadczących usługi związane z Joomla. Zwiększ swoje szanse na dobre zlecenia.

Jak dodać swą ofertę?

Dodanie wizytówki do Katalogu usług jest proste. Przebiega w kilku krokach.

Zarejestruj się

Zaloguj się w witrynie, a jeśli nie masz jeszcze u nas konta, zarejestruj się.

Do rejestracji wymagamy tylko standardowych danych – rzeczywistej nazwy własnej, unikalnej nazwy i hasła użytkownika do logowania oraz adresu poczty elektronicznej.

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi warunkami korzystania z witryn PCJ.

Umieść wizytówkę

Skorzystaj z odnośnika Dodaj wizytówkę i wprowadź uważnie wszystkie wymagane informacje. Przygotuj je wcześniej. Potrzebne będą:

  • adres pocztowy: ulica, nr domu, miejscowość, kod pocztowy, siedziba poczty
  • adresy elektroniczne: witryny internetowej, poczty elektronicznej
  • dane rejestrowe firmy: NIP, ewentualnie REGON, KRS
  • logo firmy: obraz w formacie PNG, JPG lub GIF o maks. szerokości 200 px
  • krótki opis: licząca do 70 słów (400 znaków) prezentacja firmy, która będzie widoczna w przeglądach kategorii oraz w pełnym widoku wizytówki na górze strony
  • oferta: prezentacja oferowanych usług lub świadczeń, która będzie widoczna na stronie z pełną treścią wizytówki. Może liczyć do 2000 znaków.

Treść oferty może być zilustrowana grafiką (zdjęciem) i niewielką galerią (do 5 zdjęć).

Zamów publikację

Publikację oferty można zamówić na 1, 3 i 6 i 12 miesięcy. Aby zamówić publikację, kliknij odnośnik Zamów publikację w formularzu zgłoszeniowym lub Przedłuż publikację, znajdujący się w Menu użytkownika po prawej stronie (po zalogowaniu się)

W zależności od wybranego planu udzielamy atrakcyjnych rabatów:

  • bezpłatna publikacja przez 1 miesiąc przy pierwszym zamówieniu na 3 miesiące i dłużej,
  • 10 zł zniżki przy zamówieniu na 3 miesiące, 30 zł przy zamówieniu na 6 miesięcy i 75 zł przy zamówieniu na cały rok,
  • 10-40% zniżki za zaangażowanie społeczne na rzecz rozwoju Joomla! przy każdym następnym zamówieniu na okres 3-12 miesięcy.

Opłać abonament

Po złożeniu zamówienia program wyświetli formularz dokumentu pro forma zatytułowany „Opłać abonament”. Treść dokumentu otrzymasz również pocztą elektroniczną.

Dokument ten określa wysokość opłaty abonamentowej wyliczoną na podstawie zamówienia oraz zawiera wszystkie dane, jakie zostaną umieszczone na rachunku (fakturze VAT), który zostanie wystawiony po dokonaniu zapłaty i przesłany na adres podany w zamówieniu.

Aby dokonać zapłaty, skorzystaj z przycisku Opłać abonament na stronie formularzu dokumentu pro forma albo dokonaj przelewu na nasz rachunek bankowy

Uzyskaj rabat

Każdy zamawiający może uzyskać nawet 40% rabatu za swe społeczne zaangażowanie na rzecz rozwoju Joomla! Zniżkę tę można uzyskać na podstawie aktywności zamawiającego na rzecz rozwoju Joomla! w Polsce w okresie abonamentowym poprzedzającym każde następne zamówienie. Zamawiający, którzy już od dłuższego czasu przejawiają stałą aktywność na rzecz rozwoju Joomla! mogą uzyskać rabat w wysokości 20-25% już w przypadku pierwszej opłaty abonamentowej z tym, ze uzyskany rabat odliczony zostanie dopiero z kwoty rachunku za następny okres abonamentowy.

Aby uzyskać upust za swoje zaangażowanie społeczne, dokonaj w formularzu zamówienia rzetelnej samooceny swojego uczestnictwa w życiu społeczności Joomla!.

Oceń swoje zaangażowanie w każdym z 10 obszarów aktywności, posługując się prostą skalą ocen: duże, sporadyczne (niewielkie), wcale. Mimo że te określenia nie definiują precyzyjnie rozmiarów zaangażowania, nie powinny sprawić kłopotów.

Kilka przykładów

Gdy np. od czasu do czasu pomagasz na forum, określisz swe zaangażowanie jako sporadyczne, gdy pomagasz systematycznie, określisz je jako duże.

Jeśli udostępniałeś ostatnio tłumaczenie lub aktualizację jakiegoś pakietu językowego, ocenisz to zaangażowanie na sporadyczne – niewielkie, ale jeśli będzie to komponent, którego pliki językowe liczą kilka tysięcy wierszy, to możesz spokojnie ocenić swe zaangażowanie jako duże.

Jeśli prowadzisz własny blog o Joomla! i publikujesz w nim jeden-dwa artykuły w miesiącu, to ocena zaangażowania jako duże będzie w tym przypadku raczej za wysoka, ale jeśli przyślesz 1-2 materiały co miesiącu do publikacji w witrynach joomla.pl czy opublikujesz obszerniejszy poradnik albo instrukcję w witrynie wiki.joomla.pl, to ocena „duże” w odpowiednich obszarach będzie jak najbardziej właściwa.

Zdajemy sobie sprawę z subiektywizmu samooceny, dlatego moderatorzy Katalogu usług będą dokonywać ich weryfikacji. Dlatego prosimy o krótkie uzasadnienie swojej samooceny zwłaszcza w tym zakresie, który może umknąć naszej uwadze, np. udostępnione tłumaczenia, rozszerzenia, organizacja spotkań JUG.

Ostatnio zmieniany So. 24 Sie 2013
comments powered by Disqus Powrót na górę

Czytaj Magazyn Społeczności

Oglądasz teraz:   SpołecznośćPrawneKatalog usługDodaj dziś swą ofertę!