Joomla Monster

Oceń ten artykuł
(15 głosów)

Joomla Monster - to sklep z tematycznymi szablonami zrealizowany przez zespół design-joomla w oparciu o Joomla i VirtueMart. Przez pierwszy rok swojej działalności design-joomla zdobył już spore uznanie internautów. Jest notowany w wielu światowych serwisach, takich jak bestofjoomla.com, joomlahacks.com czy joomlatribune.com.

Witryna sklepu Joomla-MonsterStrona jest angielskojęzyczna, gdyż od samego początku przeznaczona była dla szerszej grupy odbiorców, jednak ze względu na spore zainteresowanie także wśród rodaków, zespół design-joomla postanowił udostępnić wkrótce także polską wersję.

Każdego tygodnia dodawane są dwa, trzy nowe szablony co zapewnia stały rozwój oferty sklepu. Wśród najnowszych jest templatka JM-Classifieds, która świetnie prezentuje możliwości wydanego niedawno przez zespół design-joomla komponentu DJ-Classifieds.

 

Miniatura szablonuTemplatki podzielono na ponad 20 grup tematycznych a ich autorzy starają się przygotowywać je w sposób umożliwiający uruchomienie strony nieomalże natychmiastowo po zainstalowaniu. Podstawowa cecha, na którą stawiają właściciele serwisu, to prostota. Z szablonów dostępnych w joomla-monster potrafi skorzystać nawet mało doświadczony użytkownik. Nie ma w nich tysięcy, trudnych do ustawienia opcji jakże często występujących w szablonach z innych serwisów. Ale za to często też w dostarczanych pakietach instalacyjnych znaleźć można gotowe rozwiązania w postaci katalogów produktów, zakładek i innych autorskich komponentów.

W paczkach szablonów prowadzący sklep dostarczają oprócz pełnej wersji instalacyjnej Joomla, stanowiącej zmodyfikowany o dodatkowe elementy instalator, który po zainstalowaniu zawiera wierną kopię demo danej templatki, wszelkie pliki źródłowe projektu w postaci PSD z zapisem na warstwach, paczki instalacyjne templatki i osobno użytych komponentów oraz wyczerpującą dokumentację./p>

Prostota i użyteczność to cechy na które wciąż stawiają prowadzący sklep. Do każdego produktu można dotrzeć szybko i dokonać transakcji bez zbędnych formalności. A dla tych, którzy lubią wiedzieć wszystko przygotowana dział FAQ, w którym sukcesywnie dodawane są najczęściej zadawane obsłudze sklepu pytania.

Miniatura szablonuWśród projektów dostępnych w sklepie wyróżniają się DJ-Photostore, Dj-real-estate02 czy Dj-mobile. Oczywiście inne szablony też cieszą się sporym zainteresowaniem. Wszystko bowiem zależy od gustu.

Na stronie został też uruchomiony program partnerski, który gromadzi na dzień dzisiejszy ponad dwustu partnerów, a najbardziej aktywni z nich uzyskują przychody rzędu kilkuset funtów miesięcznie.

Strona joomla-monster.com została uruchomiona w marcu 2009. Od tego czasu zyskała spora ilość użytkowników i powracających klientów. Oferta sklepu, której nie powstydziłyby się nawet renomowane kluby templatkowe i równocześnie stały zrównoważony rozwój powodują, że internauci chętnie tu wracają w poszukiwaniu nowych projektów. 19 lipca br. został uruchomiony polskojęzyczny sklep partnerski - www.joomla-monster.pl.

Artykuł sponsorowany - Joomla-Design.pl

Odwiedź Joomla Monster. Zapraszamy!

comments powered by Disqus Powrót na górę
Oglądasz teraz:   O Joomla!Joomla! w praktyceRealizacjeJoomla Monster