Wydrukuj tę stronę

Głosuj i wygraj IPoda! polecany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Głosuj na JoomlaJoomla! został finalistą w dwóch kategoriach plebiscytu organizowanego i sponsorowanego przez znane wydawnictwo Pact Publishing. Zapraszamy wszystkich do udziału w plebiscycie! Twój głos dla Joomla! potrzebny jest w czterech miejscach, w plebiscytach:

Zagłosuj i wygraj iPoda!

Między uczestników plebiscytu zostaną rozlosowane trzy 8GB iPod Touch. Nie zwlekaj więc, zagłosuj i wygraj. Powodów do radości i argumentów przemawiających za Joomla! jest wiele.

Przed kilku dniami dotarła z Centrum Projektu ekscytująca wiadomość, że wreszcie udało się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie problemu kontroli uprawnień i w Joomla 1.6 będziemy na pewno dysponować Listą kontroli dostępu (ACL). W centralnym katalogu witryn opartych na Joomla! (Site Showcase) zarejestrowano już ponad 1000 witryn, w centralnym katalogu rozszerzeń mamy ponad 3500 pozycji zgodnych z Joomla 1.5, a w katalogu zasobów zarejestrowano już 150 pozycji. I wreszcie - najwyrazistszy dowód sukcesu - 13 milionów pobrań z centralnej składnicy rozszerzeń..

Najlepszy CMS oparty na PHP

Pierwsza nagroda w plebiscycie na Najlepszy CMS opary na PHP (ang. Best Open Source PHP CMS) wynosi 2000$. Laureaci dwóch kolejnych miejsc otrzymają po 500$. Konkurentami Joomla! w tej rozgrywce są Drupal, MODx, TYPOlight oraz Wordpress. Głosuj na Joomla!

Sala Sławy

Walka o miejsce w Sali Sławy (ang. Hall of Fame) toczy się tylko między Joomla i Drupalem, niewątpliwie od lat najlepszymi systemami obsługi witryn internetowych tej klasy. Na zwycięzcę w tej kategorii czeka 4000$. Głosuj na Joomla!

Najlepszy szablon i rozszerzenie

To również tegoroczna nowość. Organizator poprosił centra obu projektów o wyznaczenie pięciu nominatów w tych kategoriach. Możesz więc również wybrać najlepszy spośród pięciu szablonów i najlepsze spośród pięciu rozszerzenie dla Joomla!

Szablony

Finalistami plebiscytu na najlepszy szablon Joomla! (Best Joomla! Theme) zostały projekty:

Rozszerzenia

Finalistami plebiscytu na najlepsze rozszerzenie Joomla! (Best Joomla! Extension) zostały projekty:

Najszacowniejsza Postać

Po raz drugi natomiast prowadzony jest plebiscyt, którego celem jest wyróżnienie osób najbardziej cenionych w społecznościach otwartego oprogramowania (Open Source Most Valuable Person). W ubiegłym roku ten zaszczytny tytuł w przypadku Joomla! przypadł Johanowi Janssensowi z Centrum Projektu. Listę ubiegłorocznych laureatów można przejrzeć na tej stronie, a swojego kandydata spośród projektantów Joomla!, projektantów rozszerzeń, twórców dokumentacji, opiekunów forów, tłumaczy, dzięki którym Joomla! się tak wspaniale rozwija, można nominować na stronie Nominate an Open Source CMS MVP. Podać trzeba imię i nazwisko, nazwę CMS oraz krótkie uzasadnienie

Ostatnio zmieniany Śr. 28 Mar 2012
comments powered by Disqus

Najnowsze od Stefan Wajda