Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
ZasobyPomocne narzędziaNowa wersja mov'AMP PL

Nowa wersja mov'AMP PL polecany

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj, dzięki zespołowej pracy PCJ! światło dzienne ujrzała nowa odsłona mov'AMP PL. W chwili obecnej sygnowany jest on oznaczeniem PL 2.0. Przede wszystkim wersja PL 2.0 otrzymała nowe PHP w wersji 5.2.12 oraz PhpMyAdmin w najnowszej wersji 3.2.5. Jednak najważniejsza zmiana to sfinalizowana przez Polskie Centrum Joomla! instalacja przykładowych danych w języku polskim. Od teraz w mov'AMP PL będzie zawsze aktualne wydanie Joomla! wraz z przykładowymi danymi w j.polskim.

W chwili obecnej mov'AMP PL 2.0 posiada: 

  • Apache: 2.0.54
  • PHP: 5.2.12
  • MySQL : 5.1.33
  • PMA: 3.2.5

Do PhpMyAdmin dodany został nowy szablon o nazwie "Paradice". W chwili obecnej jest on ustawiony jako szablon domyślny. Każdy, kto nie polubi nowego wyglądu PMA może zmienić wygląd szablonu korzystając z ustawień w config.inc.php. Plik konfiguracyjny PMA znajduje się w: /mnt/home/phpmyadmin/config.inc.php.

To nie wszystko! - Dzięki pracy Piotra Kaszycy (Kycu) przygotowane zostało nowe ubranko strony startowej. Mov'AMP PL 2.0 ma teraz naprawdę ładnie prezentującą się pierwszą stronę. Zmieniło się także logo dla wersji PL 2.0

Pakiet można pobrać

Poradnik dla użytkowników znajduje się na stronie mov'AMP - Joomla! wszędzie tam, gdzie chcesz

Ostatnio zmieniany Pt. 23 Sie 2013
Powrót na górę

Odwiedź katalog JED

Nowe rozszerzenia

Oglądasz teraz:   ZasobyPomocne narzędziaNowa wersja mov'AMP PL