Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
ZasobyNa Twoją witrynęEdytor nad edytory

Edytor nad edytory

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Standardowy, załączony do dystrybucji Joomla! edytor TinyMCE za sprawą Ryana Demmera publikowany od pewnego czasu pod nazwą mosCE [od MOS Content Editor], którego wersja 1.03 final ukazała się przed kilkoma dniami, jest niewątpliwe najlepszą dziś ofertą dla Joomla!

Wersja 1.03 Final nie przynosi właściwie żadnych nowości, a jedynie różne mniejsze i większe poprawki w stosunku do swych poprzedników. I choć mimo poprawek nie wszysko, jak się zdaje, funkcjonuje bez problemów (np. pojawiają się kłopoty z publikacją obrazków w oknie wyskakujacym), to warto się zdecydować na zamianę wersji standardowej TinyMCE na mosCE. Wielce prawdopodobne, że już niczego więcej potrzebować nie będziesz.

Dodatkowym walorem polskiego wydania, które właśnie umieściliśmy w naszej plikowni, jest gruntownie przeredagowana pomoc oraz równie gruntowanie poprawione pliki językowe.

Aby skonfigurować mosCE, niezbędne jest również zainstalowanie komponentu pod tą samą nazwą. W naszej plikowni również znaleźć można spolonizowaną wersje najnowszego wydania!.

Ostatnio zmieniany Śr. 28 Mar 2012
Powrót na górę

Odwiedź katalog JED

Nowe rozszerzenia

Oglądasz teraz:   ZasobyNa Twoją witrynęEdytor nad edytory