StartWydarzeniaJUG Szczecin - pierwsze spotkanie

JUG Szczecin - pierwsze spotkanie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 marca 2014 roku o godzinie 16:00 zapraszamy na spotkanie miłośników CMS Joomla!. Pierwsze Joomla! User Group - Szczecin odbędzie się na terenie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. 

Nasze spotkanie organizujemy z myślą o entuzjastach Joomla! ze Szczecina i regionu Pomorza Zachodniego, a celem jaki sobie stawiamy, jest stworzenie zgranego zespołu sympatyków Joomla! w Polsce.

W trakcie pierwszego spotkania Joomla! User Goup – Szczecin, uczestnicy poznają 21 niezbędnych rozszerzeń dla CMS Joomla!, które powinny znaleźć się na każdej stronie, zobaczą jak w szybki i prosty sposób zbudować swój własny szablon responsywny dla witryny, jak również dowiedzą się jak naprawić witrynę, która przestała działać po wprowadzeniu zmian.

Po zakończeniu prezentacji planowane jest AfterParty, gdzie uczestnicy swobodnie będą mogli wymienić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, a także porozmawiać na temat problemów z jakimi się do tej pory spotkali w swojej pracy z Joomla!.

Dodatkowe informacje na temat pierwszego spotkania Joomla! User Group – Szczecin dostępne są na stronie www.jug.szczecin.pl. Spotkanie jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja»

Wśród uczestników spotkania rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Agenda spotkania:

16:00 - 16:30 | Rejestracja i przywitanie uczestników JUG Szczecin

16:30 - 17:15 | Sebastian Dajnowiec: Oczko w Joomla! 21 niezbędnych rozszerzeń.

17:15 - 17:30 | Przerwa

17:30 - 18:15 | Dariusz Śnieg: White Screen of Death, czyli strona mi nie działa po zmianach… Ale naprawię ją w 5 minut!

18:15 - 18:30 | Przerwa

18:30 – 19:15 | Aleksander Wiśniowiecki: Praktyczne aspekty budowy responsywnej strony www z wykorzystaniem rozszerzeń joomlack.fr.

20:00 | Afeterparty

Zapraszamy!!!

www.jug.szczecin.pl

Dołącz do nas na Facebooku

Ostatnio zmieniany Wt. 18 Lut 2014
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaJUG Szczecin - pierwsze spotkanie

Twoje konto