StartWydarzeniaJ and Beyond 2015

J and Beyond 2015

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Etykiety:

jab,

J and Beyond to międzynarodowa konferencja, która przyciąga specjalistów Joomla! z całego świata. W tym roku impreza odbędzie się w Pradze (Czechy) w dniach 29-31 maja 2015.

Konferencja tego typu odbywa się tylko raz w roku, skupia największe umysły świata Joomla! i daje ogromne możliwości pozyskania nowej wiedzy, a przede wszystkim nowych kontaktów.

W tym roku szczególnie zachęcamy Was aby rozważyć wyjazd na J and Beyond nie tylko dlatego, że to wyśmienita konferencja, ale też dlatego, że organizowana jest w stolicy Czech - Pradze. Daje to wszystkim możliwość dotarcia na miejsce w kilka godzin, korzystając z własnego samochodu lub transportu publicznego. Można także skorzystać z połączeń lotniczych, gdzie czas dotarcia na miejsce to nieco ponad godzina.

Dlaczego i dla kogo

J and Beyond to jedna z najpopularniejszych konferencji Joomla!. Daje niesamowitą możliwość pozyskania sporej wiedzy od najlepszych specjalistów z całego świata. To możliwość poznania wyśmienitych ludzi, a także nawiązania kontaktów biznesowych. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy warto być na JAB, to teraz będzie to wyśmienita okazja.

Zostań sponsorem

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości zareklamowania swojej firmy na międzynarodowej konferencji, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a przede wszystkim zyskać nowych klientów, warto zainteresować się pakietami sponsorskimi.

Materiał wideo z J and Beyond 2014

Cena biletu

Cena biletu to €199 w cenie otrzymujemy:

  • Wstęp na konferencję J and Beyond 2015
  • Wstęp na wszystkie wykłady
  • Napoje bezalkoholowe i kawa
  • Lunch
  • Ciepły posiłek
  • Teczka konferencyjna z niespodziankami
  • Koszulka

Materiały promocyjne

Zachęcamy także do wsparcia konferencji poprzez umieszczenie na swoich stronach banera reklamowego, co znacznie przyczyni się do promocji wydarzenia. Banery reklamowe znajdziecie na stronie: http://jandbeyond.org/banners.html

Wybierasz się na J and Beyond?

Jeśli zdecydujesz się jechać na konferencję JAB 2015, podziel się tym w komentarzach pod tym artykułem. Być może uda się zorganizować większą grupę chętnych i wyjechać wspólnie .. :)

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://jandbeyond.org/

Ostatnio zmieniany Śr. 7 Sty 2015
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaJ and Beyond 2015

Twoje konto