StartWydarzeniaDołączył do nas Mariusz

Dołączył do nas Mariusz polecany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mariusz - SickmanPolskie Centrum Joomla rozwija się. Do naszego zespołu przybyły trzy nowe osoby. Dziś krótko o Mariuszu. Bedzie w Zespole Tłumaczy i Dokumentacji oraz w Zespole Zasobów Joomla!
W roku 1984 zaraził się komputerami 8 bitowymi, na które przypadkiem natknął się na zajęciach koła komputerowego w osiedlowym klubie. Od tego czasu technologie informatyczne i elektronika stały się jego pasją. Na początku lat 90. dołączył do Amigowej Demosceny jako muzyk, nieco potem założył swoją demogrupę wspierając prace jako designer/muzyk/grafik.

Koniec ubiegłej dekady spędził na zbieraniu doświadczeń pracując jako redaktor w specjalizowanych periodykach muzycznych na stanowisku specjalisty ds. muzycznych technologii komputerowych oraz wirtualnej syntezy dźwięku. Równolegle praktykował w poznańskich firmach komputerowych, by w roku 2001 rozpocząć oficjalną działalność na styku branży informatycznej i medialnej. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wykonaniem stron, składem poligraficznym, obróbką audio, administruje wieloma serwisami internetowymi. Udziela konsultacji w sprawach wyboru technologii informatycznych, medialnych, budowy sieci oraz zabezpieczeń. Posiada doświadczenie w testowaniu aplikacji, projektowaniu systemów CMS oraz skryptów cross browser, stosowania aplikacji streamingu audio/video. W wolnych chwilach wspiera projekty Open Source, muzykuje, gra jako DJ, prowadzi wraz z grupą znajomych radio internetowe z muzyką elektroniczą.

Ostatnio zmieniany Śr. 28 Mar 2012
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartWydarzeniaDołączył do nas Mariusz

Twoje konto