StartPromocjeKto zagra piłką z MŚ?

Kto zagra piłką z MŚ? polecany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przez cały tydzień, dzień w dzień napływały listy z rozwiązaniami konkursu sponsorowanego przez Domeny.pl. Niemal wszyscy - poza dwoma wyjątkami - odpowiedzieli poprawnie na wszystkie trzy konkursowe pytania: 1. Ile kolorów znajduje się na piłce Adidas Jabulani?, 2. Z ilu paneli zbudowana jest piłka Jabulani?, 3. Jaka jest narodowa domena internetowa Republiki Południowej Afryki?

Rozwiązanie

Na piłce Adidas Jabulani znajduje się 11 kolorów. Piłka składa się z 8 paneli. A narodową domeną internetową Republiki Południowej Afryki jest: .za. Wszyscy, którzy tak właśnie odpowiedzieli, wzięli udział w losowaniu.

Strzał w 77

Po uruchomieniu naszej maszyny losującej przeżyliśmy radosne chwile wyłaniania zwycięzcy, któremu Domeny.pl zafundowały wspaniałe trofeum. Maszyna wylosowała liczbę 77. Dwie szczęśliwe siódemki, pod którymi krył się Przemysław Wróbel. Gratulujemy!

Jak widać, warto grać z Domeny.pl, o czym przekonujemy się na co dzień już od ponad dwu lat! Od ponad 2 lat Domeny.pl obsługują niezawodnie witryny Polskiego Centrum Joomla!

Ostatnio zmieniany So. 17 Lis 2012
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Oglądasz teraz:   StartPromocjeKto zagra piłką z MŚ?

Twoje konto