SpołecznośćDołącz do nasZespół informacji i promocji

Zespół informacji i promocji

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Korzystasz z Joomla? Jesteś zadowolony? Włącz się w promocję Joomla! w Polsce, przystąp do Zespołu informacji i promocji. Poznaj nasze cele, zadania i warunki uczestnictwa! Zapraszamy do nas każdego, kto ma ochotę, bo każdy może uczynić coś na rzecz promocji Joomla!

Cele Zespołu informacji i promocji

Nasze główne cele to:

  • gromadzenie i publikowanie informacji o aktualnych wydarzeniach w świecie Joomla!,
  • publikowanie informacji o rozszerzeniach dla Joomla!
  • promocja projektu Joomla! w Polsce
  • współpraca ze środowiskami, które mogą wykorzystywać Joomla! w swoich codziennych działaniach m.in. biznes, edukacja, organizacje rządowe i non-profit,
  • współpraca z mediami oraz innymi serwisami zajmującymi się tematyką szeroko rozumianej informatyki i informacji.

Sekcje

W zespole działają dwie sekcje:

  • informacji: gromadzi i upowszechnia informacje o wydarzeniach w świecie Joomla! – nowych wydaniach Joomla, inicjatywach i działaniach Projektu Joomla, rozszerzeniach, publikacjach, imprezach, itp.
  • promocji: zajmuje się promocją Joomla! w Polsce, projektowaniem i publikacją materiałów promocyjnych i informacyjnych, współpracą z mediami, z innymi serwisami internetowymi, propagowaniem Joomla! w różnych środowiskach.

Warunki uczestnictwa w zespole

Do uczestnictwa w Zespole zapraszamy:

  • z naszej inicjatywy – osoby, które na łamach joomla.pl opublikują ciekawe informacje albo udostępnią w naszych zasobach atrakcyjne materiały promocyjne.
  • osoby, które wykażą się w okresie poprzedzającym aplikację działaniami, potwierdzającymi kwalifikacje potrzebne w pracach Zespołu,

Chętnie widzimy osoby ze znajomością języka angielskiego lub innych, bo stron poświęconych Joomla! na świecie jest wiele i w wielu językach. Nawet gdy znasz tak egzotyczne dla nas języki jak chiński, tajski a może filipiński, to również zapraszamy. Joomla! już tam jest, a dzięki Tobie dowiemy się wszyscy, co u nich w trawie piszczy.

Zapraszamy do współpracy również specjalistów od promocji i public relations, grafików i specjalistów od wizerunku internetowego, marketingu.

Gratyfikacje, przywileje, nagrody

Nasza rola jest służebna wobec społeczności użytkowników i sympatyków Joomla! w Polsce. Pracujemy za darmo, nie oczekując gratyfikacji materialnych, choć może się zdarzyć, że otrzymasz propozycję wykonania jakiejś pracy w ramach umowy zlecenia czy o dzieło.

Na pewno możesz liczyć na satysfakcję, że pomagasz innym i uczestniczysz w ciekawym projekcie. Na pewno masz szansę na autopromocję i wzbogacenie listy swoich dokonań w CV.

Jeśli świadczysz usługi związane z Joomla, Twoja publiczna aktywność może zaowocować prestiżem i ciekawymi zleceniami.

Jeśli chcesz – zgłoś tutaj swoją kandydaturę.

Ostatnio zmieniany Wt. 1 Lip 2014
comments powered by Disqus Powrót na górę

Czytaj Magazyn Społeczności

Oglądasz teraz:   SpołecznośćDołącz do nasZespół informacji i promocji