Wiadomości sponsorowane

23 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od najważniejszego święta społeczności Joomla w Polsce. Spędź miło weekend i poznaj ludzi dla których Joomla to coś więcej niż tylko zwykły CMS. Przez d

J and Beyond 2012 polecany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielkimi krokami zbliża się termin końcowy, do którego można zgłaszać propozycje sesji oraz wykładów na J and Beyond, międzynarodową konferencję Joomla!, która odbędzie się pomiędzy 18 i 20 maja tego roku w Bad Nauheim w Niemczech. Ostateczne wszelkie propozycje muszą zostać zgłoszone najpóźniej do 1 kwietnia.

Międzynarodowa konferencja J and Beyond jest organizowana już trzeci rok z rzędu i cieszy się coraz większą popularnością. W ciągu trzech dni w Bad Nauheim, niedaleko od Frankfurtu, w sercu Europy spotkają się twórcy oprogramowania i stron internetowych zrzeszonych wokół Joomla! z ponad 30 państw świata.

J and Beyond to doskonała okazja, aby skorzystać z doświadczeń wysokiej klasy specjalistów, zaprezentować własne pomysły, zaplanować przyszłość, poznać ludzi kryjących się za awatarem, ale przede wszystkim; dobrze się bawić w doskonałym towarzystwie.

Program konferencji J and Beyond tworzony jest przez jej uczestników według zasady „Call for Papers” ('zaproponuj wykład/prezentację'). W tym roku, po raz pierwszy w treści programu zintegrowane zostaną dyskusje w ramach Joomla! Project Roadmap.

Każdy uczestnik będzie miał możliwość przedstawienia prezentacji, poradnika bądź warsztatu na tematy związane z Joomla! bądź ogólnie związane z Internetem. To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i projektami.

Przed złożeniem propozycji poświęć, proszę, chwilę lub dwie, aby rozważyć, czy temat, który masz zamiar zaproponować, jest naprawdę potrzebny i przydatny. Jeśli uważasz, że twój pomysł jest interesujący i z pewnością inni uczestnicy konferencji dojdą do tego samego wniosku, to jest dobry początek.

Przykładowo zwykła prezentacja twojego produktu raczej nie jest odpowiednim tematem na tego typu konferencję, gdyż każdy użytkownik użytkownik konferencji będzie prawdopodobnie w stanie pobrać bądź kupić twój produkt i zapoznać się z nim na własną rękę.
Staraj się więc zaproponować tematy, które naprawdę informatywne i pomocne dla innych. Więcej szczegółów na stronie internetowej J an Beyond.

Bilety na konferencję J and Beyond są dostępne po zniżonej cenie 149 Euro do 1 kwietnia.

Zapraszam więc serdecznie na samą konferencję i do składania propozycji. Do zobaczenia w Bad Nauheim

Ostatnio zmieniany N. 18 Lis 2012
comments powered by Disqus Powrót na górę

Aktualności - spis treści

Kto używa Joomla?

 • www.mobica.com
  www.mobica.com

  Mobica Limited Sp. z o.o. - brytyjska firma funkcjonującą na rynku polskim od ponad 6 lat - to ś

Prezentacje

 • www.runway.pl
  www.runway.pl

  Runway Pilot School to serwis oparty o system zarządzania treścią CMS Joomla w wersji 1.5.

Mam witrynę w Joomla!

Realizacje

Twoje konto

 • Smarthost.pl - Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017
 • TechData - Złoty Sponsor JoomlaDay Polska 2017
 • OpenSourceMatters - Sponsor Premium JoomlaDay Polska 2017
 • Joomla-Monster.com - Srebrny Sponsor JoomlaDay Polska 2017
 • RS Joomla - Srebrny Sponsor JoomlaDay 2017
 • CloudAccess.net - Srebrny Sponsor JoomlaDay 2017
 • PIXPRO - Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017
 • Veeam - Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017
 • 48 media - Brązowy Sponsor JoomlaDay Polska 2017